999 rezultate për

sejdini

Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi (FOTO LAJM) Modelja seksi, Trejsi Sejdin,i ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”. Së
Reperi me famë botërore nuk i reziston Trejsi Sejdinit (FOTO LAJM) Reperi i njohur ka filluar ta ndjek Tejsi Sejdinin. Trejsi Sejdini është ndër modelet më të komentuara, e cila njihet
E pranon vetë Trejsi: Për kaq para do të luaja në film më pullë të kuqe! Modelja dhe ish Miss Universe Albania në vitin 2018, Trejsi Sejdini di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë.
Film me skena të nxehta? Trejsi Sejdini zbulon shifrën për të cilën do pranonte Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit, jo vetëm për fotot provokuese, por edhe dek
Pasqyra "tradhton" Trejsi Sejdinin, kush është mashkulli në dhomën e hotelit (FOTO LAJM) Ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini njihet për fotot e saj provokuese. Bukuroshja nga Elbasani ka thënë shpesh here se ës
Trejsi Sejdini në një lidhje me Don Xhonin? Detajet që ngritën edhe më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Prej dia ditësh, në rrjt po qarkullon lajmi se Trejsi Sejdini është në një lidhje me Don Xhonin. Shkak janë bërë disa
U kapën "mat" duke kaluar darkën bashkë, Trejsi në një lidhje me reperin shqiptar? (FOTO LAJM) Ndonjëherë për të depërtuar në tregun muzikor mjafton vetëm një ‘beat’ dhe një tekst i goditur dhe voila. Këtë na e k
Trejsi Sejdini i jep fund lidhjes me bossin e drogës (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes pëe sa i përket lidhjes së saj me L
"Dinamo është Milani i Shqipërisë", shpërthen Faruk Sejdini: Në cilin vend të botës prishen fusha dhe bëhen zyra? (VIDEO) I ftuar në studion e emsionionit Sport News Plus në News 24, trajneri i mirënjohur, Faruk Sejdini, nuk ka duruar, teksa
Nuk ndalet Trejsi Sejdini, shfaqet me bikini më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM) Prej kohësh Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Modelja
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
Të pasmet në plan të parë, Trejsi Sejdini ngre temperaturat (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, ka disa ditë që është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po bën pushime në
Me bikini nga plazhi, fotot e fundit të Trejsi Sejdinit janë të parezistueshme (FOTO LAJM) Ish miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini ,është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. Bukuroshja nga
"Më e mrekullueshmja", Trejsi Sejdinit nuk i rezultoi keq ditëlindja në karantinë (FOTO LAJM) Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, është shpërngulur prej disa kohësh në Neë York, ku ka kaluar së fundmi edhe
Në 20 vjetorin e lindjes, Trejsi Sejdini feston e zhveshur plotësisht (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të festuar 20-vjetorin. Ajo ka publikuar foto n
Pjesë e videos por*o? Trejsi Sejdini tregon të vërtetën e pamjeve që po qarkullojnë në rrjet Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri. Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kj
"Në Tiranë kënaqesh", Trejsi Sejdini e zhgenjyer nga Amerika? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini vendosi që të largohej drejt SHBA-ve për të arritur nivele të tjera me karrierën e saj. Por jo çd
I akuzuar për eleminim mafioz, Trjesi Sejdini: I dashuri im vret njerëz (VIDEO) E njohur gjërësisht si "gangsterja e Elbasanit", Trejsi Sejdini është komentuar jo pak për lidhjen e saj me Leonard Dukë
Trejsi Sejdini provokuese, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO LAJM) Ish Miss Universi Trejsi Sejdini tashmë siç e ka treguar dhe vet ajo ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikë ku ka ven
"Do t’ju q* racën, o ku*vë", del video e dytë e rrahjes së Trejsi Sejdinit, sherri degjeneron në kapje flokësh (VIDEO) Pamjet që po shikoni tregojnë një sherr me një fjalot rruge që ka ndodhur mes modeles Trejsi Sejdini dhe dy vajzave të t