999 rezultate për

seferi

Vuçiç publikon në Instagram dhuratën "shqip" nga gazetari Idro Seferi (FOTO LAJM) Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksan
Plagosja në Laprakë, shkon në 4 numri i të arrestuarve Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dy vëllezërit Seferi të cilët kanë plagosur 4 persona në Laprakë në 2017. Ndërkoh
Plagosën 4 persona në Laprakë, arrestohen 2 vëllezërit Seferi Policia ka vënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar sot dy vëllezër të kërkuar për tentativë vrasjeje e të konsi
U arratis 2 vite më parë në Gjermani, arrestohet "bosi" shqiptar i trafikut të drogës Një shqiptar i arratisur nga arresti shtëpiak në Padova të Italisë nën akuzën e shitjes së lëndëve narkotike, u arrestua
Panucci e la jashtë, Seferi bën postimin prekës përpara ndeshjes Taulant Seferi nuk u grumbullua nga Christian Panucci, por megjithatë, ndryshe nga Lenjani dhe sherri i tij me italianin
Vrau gruan, gardisti habit me qëndrimin në sallën e gjyqit 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
Tha në emision se ishte e bukur, dalin fotot e të dashurës së Gaz Pajës (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bonde. Vetë
Talenti shqiptar që po spikat në Zvicër Talenti i Kombëtares së Shpresave, Taulant Seferi, po bën paraqitje të mira edhe tek ekipi i tij i Uinterthurit, në kate
Nuk ka fitues, Shqipëria barazon me Estoninë Shqipëria e mbylli me një barazim fushatën kualifikuese për Europianin e U-21, në grupin B. Ndaj Estonisë, kuqezinjtë e
Seferi shënon golin e nderit për skuadrën e tij (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar gol sot në Belgjikë. Seferi shënoi të vetmin gol për skuadrën e tij kun
Me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Përveç Prizrenit dhe Shkupit, ku disa qytetarë dolën në rrugë me flamuj turq dhe shqiptar, fitorja e Erdoganit u festua
Sherri masiv gjatë përballjes Fury vs Seferi (VIDEO) Përleshja në ring midis boksierit shqiptar Sefer Seferit dhe Tyson Fury-t nuk ishte e vetmja në "Manchester Arena" pasi
Dorëzohet Seferi përballë Tayson Fury Sefer Seferi është dorëzuar në raundin e pestë kundër boksierit, Tayson Fury. Roundi i parë i kësaj ndeshje ishte më
Seferi: Do ta mposht Tyson Fury me zemrën time të luanit Sonte në mbrëmje në "Manchester Arena" do të zhvillohet dueli ndërmjet Tyson Fury dhe Sefer Seferit që është njëherësh s
Legjenda Tyson këshillon Seferin si të fitojë kundër Fury Ditën e sotme do të mbahet ndeshja midis Tyson Fury dhe shqiptarit Sefer Seferi mbi këtë ndeshje legjenda Mike Tyson ka
Ish-kampioni i botës dhe Sefer Seferi dhurojnë humor (FOTO LAJM) Ditën e nesërme boksieri shqiptar Sefer Seferi dhe ish-kampioni i botës Tyson Fury pritet të të ndeshen në ring. Edhe
Seferi: Do të triumfoj ndaj Tyson Fury Të shtunën në mbrëmaje në Manchester Arena do të zhvillohet dueli mes Tyson Fury dhe Sefer Seferit që është njëherësh sf
Taison Fury i thur elozhe Seferit: Djemtë shqiptarë janë të fortë Ish-kampioni i peshave të rëndave në boks, Taison Furi, do të rikthehet në ring për tu përballur me boksier shqiptar Sef
Zyrtare: Tayson Fury do të ndeshjet me Seferin në Manchester Boksieri britanik Tyson Fury, ish-kampioni i botës në peshat e rënda, do të duelojë ndaj Sefer Seferi në rikthimin e tij
Zbardhet dëshmia e Fabio Dukagjinit: Ma mori shokun rrjedha e ujit Ditën e djeshme në "Shpella e Pëllumbasit" ranë dy djem të rinj. I riu Fabio Dukagjini, i shpëtuar dje pasi ra në kan