999 rezultate për

sefaj

Pacolli kërcënon pasi rrëmbyen mësuesit me urdhër të Erdoganit Nënkryetari i Aleancës Kosova e Re, Agim Bahtiri, në një prononcim për Telegrafin tha se nuk ka arsye të shkarkohet mini
Propozimi i Sefajt që do të çmendë Gjuriçin Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj në Interaktiv të KTV-së ka folur rreth arrestimit të Marko Gjuriqit në veri
Lista Serbe kërkon dorëheqjen e Ministrit Sefaj dhe drejtorit të policisë Përfaqësuesit e komunave serbe të Kosovës, pas një mbledhje që është mbajtur sot në veriun e Mitrovicës, kanë dalë me tr
Sefaj angazhohet për zgjidhjen e statusit juridik të zjarrfikësve Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Flamur Sefaj, zhvilloi një takim pune me përfaqësues nga Sindikata e Zjarrfikësve
Targat 'KS' gati për qytetarët serbë në veri Në veri të Kosovës, autoritetet e rendit po i bëjnë përgatitjet për fillimin e procedurave për regjistrimin e veturave m
SHBA merr një falenderim të sinqertë Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, gjatë ditës së sotme ka zhvilluar një vizitë me Ambasadorin e Shteteve të
Sefaj i gëzohet 600 mijë eurove nga skandali i pasaportave Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj përgjatë fjalës së tij në Kuvendin e Kosovës ka thënë se ai ka arritur që t
Ministri i AKR-së shkon te Bahtiri, a do të ketë dorëheqje? Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka qëndruar për një vizitë në komunën e Mitrovicës, ku u prit nga kryetari
Kongresisti amerikan: Përkrahja për Kosovën duhet të vazhdojë Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj priti në takim kongresistin amerikan, Steven Palazzo, të cilin e ka njoftua
Pas vrasjes Ministri i Brendshëm i Kosovës ka një apel për qytetarët Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj dënon aktin e vrasjes së Oliver Ivanoviq, përpara selisë së partisë së tij
Ekspertët vlerësojnë gjendjen e sigurisë në Kosovë Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, priti në takim komandantin e KFOR-it në Kosovë, Gjeneral Major Salvatore C
Sefaj kritikon policinë dhe prokurorinë Lidhja në mes të Policisë së Kosovës dhe Prokurorisë së Shtetit, sipas ministrit të Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, ç
Edhe pesë vite Kosova përdor këtë targë Kosova do të ketë edhe për pesë vite të tjera furnizim me tabelat KS, të paktën kështu është shprehur z.Bekim Hoxha nga
Targat "KS" edhe 5 vjet do të jenë në qarkullim Bekim Hoxha nga Agjencia e Regjistrimit Civil tha sot se edhe pesë vjet do të ketë furnizim me tabela KS, për ata që i d
Sefaj: Kemi shkëlqyer në luftën kundër terrorizmit Institucionet e Republikës së Kosovës deri më tani kanë bërë një punë të shkëlqyer duke hetuar, arrestuar dhe dënuar rek
Diskutohen lehtësira për kalimin e shqiptarëve në kufi Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, priti në takim ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi. Në k