999 rezultate për

sefa

Targat "KS" edhe 5 vjet do të jenë në qarkullim Bekim Hoxha nga Agjencia e Regjistrimit Civil tha sot se edhe pesë vjet do të ketë furnizim me tabela KS, për ata që i d
Sefaj: Kemi shkëlqyer në luftën kundër terrorizmit Institucionet e Republikës së Kosovës deri më tani kanë bërë një punë të shkëlqyer duke hetuar, arrestuar dhe dënuar rek
Djalë i vetëm, kush ishte i riu që ndërroi jetë mbrëmë në aksident në Tiranë Nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme në “Kthesa e Arbanës” në aksin rrugor Vaqarr –Ndroq kanë mbet
Diskutohen lehtësira për kalimin e shqiptarëve në kufi Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, priti në takim ambasadorin e Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi. Në k
Çiklistët shqiptar gati të shkojnë në Botëror, por nuk kanë biçikleta “Bëmat” e sportit vijnë nga Shqipëria. Rasti i paprecedentë regjistrohet te çiklizmi. Edhe kur të krijohet mundësia për
Bashkatdhetarët i vijnë në ndihmë familjes Haxhisefa pas zjarrit tragjik në Londër Ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Greiçevci, ka njoftuar më anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook se tas
Bashkëshortja e Komandant Lushnjës: Ja kush është Genc Sefa! Dashurie Uksmajli-Sefa, bashkëshortja e Genc Sefës, një prej të arrestuarve në Kumanovë, ka reaguar ndaj disa personave
"Lum Kosova dhe shqiptaria që ka një politikan si Albin Kurti" (FOTO) Profesori i Fakultetit të Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike, Ruzhdi Sefa, ka folur me superlativa për ish-studenti
Genc Sefa dhe Lirim Demiri, dy të pyeturit e parë nga Grupi i Kumanovës Procesi gjyqësor për të arrestuarit e konfliktit të datës 9 dhe 10 maj në "Lagjen e Trimave" në Kumanovë ka filluar me m
Genci Sefa ishte në Lushnje tre javë më parë Familja e Genci Sefës, i arrestuar në Kumanovë si pjesëmarrës në luftimet me policinë maqedonase, jeton në Lushnje. Prin
Sefa: Goli për familjen e Alban Hoxhës (FOTO LAJM) Pas shënimit të golit, Fatjon Sefa ka shkuar të festojë te një banderolë që tifozët e Partizanit kishin vendosur në shen
Besa mposht Vllazninë, Tirana katandiset e fundit Java e 11 e Kategorisë Superiore është mbyllur me fitoren e Besës përballë Vllaznisë. Kavajasit kanë marrë tre pikë të a
Skënderbeu bëhet "mur" në Kazakistan (FOTO LAJM) Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, ka preferuar ta shpërqendrojë kundërshtarin gjatë stërvitjes së djeshme. Pasi mbërri
Humbet kujdestarinë e fëmijës, burri dhunon bashkëshorten në gjykatë Humbja e kujdestarisë së fëmijës nuk është pritur mirë nga një 38-vjeçar i cili ka qëlluar me shpulla në sy të gjykatësi