999 rezultate për

secili

Zaev: I dëgjova bisedat, masat e kujdesit janë ndërmarrë Fëmijët e mi dhe familja ime janë të shenjta siç janë të shenjtë familja dhe fëmijët për secilin qytetar dhe nuk do të l
Plane për nesër? Njihuni më parë me parashikimin e motit E dielë, 24 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit – IGJEUM RESHJET
Messi "centron" të majtën, shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO) Lionel Messi ka realizuar edhe golin e dytë nga gjuajtja e lirë dhe të tretin në ndeshje për ta dyfishuar epërsinë në 3:
10 mijë euro garanci për secilin, lirohen tre skafistët vlonjatë Tre skafistët vlonjatë që u kapen në një operacion në detin Egje, janë lënë të lirë. Shqiptarët Aleksander Brozi, 25-
3 shqiptarët punonin në fermat e kanabisit në Angli, rrëqethin me historinë: Më kërcënuan nënën (FOTO LAJM) Tre shqiptarë “të dëshpëruar” vendosën të punojnë në fermat e kanabisit në Hull për të shlyer borxhet e tyre, pas kontra
Secili në vende të ndyshme, detaje për varrimin e viktimave Kreshnik Krasniqi, të cilit dje iu vranë gruaja dhe nëna nga babai i tij dhe ky i fundit vrau edhe veten, ka njoftuar pë
SHIFRAT/ Sa është "paga e qelbur" e Ralfit Ndryshe nga rraca e politikanëve të dy dekadave të para të demokracisë, një pjesë e të cilëve e kishin të shkruar në bal
Sot ditë me diell, por çfarë pritet të ndodhë të hënën Dita e dielë do të mbyllet e ngrohtë, por nesër moti pritet të ndryshojë. Në zonat bregdetare pritet që gjatë ditës s
Durrësi kampion, sa protestues solli secili qark tek protesta e opozitës Tashmë që ka filluar protesta e opozitës, po zhvillohet edhe një luftë shifrash mes opozitës dhe qeverisë. Kjo e fun
Deputetët e Monikës reagojnë me "buton", por nuk thonë gjë për mandatet (FOTO LAJM) Deputetët e LSI-së kanë reaguar me një qendrim të dyzuar në lidhje me vendimin e Lulzim Bashës për të djegur mandatet. S
Ali Ahmeti uron për pavarësinë e Kosovës Lideri i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti, ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e 11 vjetorit të pavar
Shpërthen Tahiri: Ka kaluar çdo kufi, secili do marrë faturën e tij Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka bërë një deklaratë të fortë sot para gazetarëve pasi u njoftua se u shty sëris
Kazani po vlon në Shqipëri Nga Berat Buzhala Pas pesë vjetësh arrogancë, korrupsion, kapje të shoqërisë në secilin cep, Edi Rama po përball
Gjykata jep vendimin për bandën e Shullazit, me sa vite burg dënohen secili Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë para pak minutash vendimin për grupin e Emiljano Shullazit, e akuzuar për një sërë k
Rriten pagat e policisë së Kosovë, sa do të marrë secili prej tyre Rreth 8 mijë e 600 pjesëtarë të Policisë së Kosovës pritet t’i marrin pagat me rritje. Me miratimin e Ligjit për Pag
Na thoni kush e theu vazon, t’ju themi çfarë keni në mendje! (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë pse dy njerëz me personalitete të ndryshme janë shokë të ngushtë dhe dy të tjerë që ngjajnë sh
Mësoni mashtrimin e radhës për punësim në Gjermani, gjithësecili mund të tundohet Përmes rrjeteve sociale dhe aplikacioneve të ndryshme, kryesisht atij Viber, qytetarët në Kosovë kanë filluar të marrin
Rivaldo: Mos i krahasoni Ronaldon dhe Messin Rivaldo, ka deklaruar se është e vështirë të krahasohet e mira e epokës së tij me lojtarët e sotëm yje, si Messi dhe Cri
Rreth 200 foshnja pa familje, nisi fushata "secilit fëmijë i duhet familje" “Secilit fëmijë i duhet familje”, kështu u emërua fushata e cila filloi sot me rastin e Ditës Botërore të Fëmijëve, nga
10 gjëra që duhet t’i dijë secili mashkull mbi proteinat pluhur Ndërtoni muskujt me shejk proteinash, mirëpo shikoni në etiketë a gjenden këta përbërës, të cilët do t’ju ndihmojnë të n