999 rezultate për

sebastian

"Ajo vajza ishte e trembur, njësoj si Sebastiano", detajet e errëta nga vrasja e Hekuran Billës Adiola Lakra, 26-vjeçarja, që është arrestuar nga Policia si bashkëpunëtore në ekzekutimin e 40-vjeçarit Hekuran Billa t
E futi në kurth e dashura, detajet e errëta nga ekzekutimi i Hekuran Billës Hekuran Billa u nxor në pritë para atentatorëve nga ish e dashura e tij. Burimet konfirmojnë se Adiola Lakra, 26-vjeçarj
"Më duhet makinë të takoj të dashurën", skema e mashtrimit që ndërthuret me eliminimin e Hekuran Billës Të tjera detaje zbardhen nga atentati mafioz ku mbeti i vrarë Hekuran Billa. Nipi i autorit të dyshuar për eliminimin e
Dalin pamjet, si nipi i hasmit sinjalizoi autorët që ekzekutuan Hekuran Billën (VIDEO) 22-vjeçari Sebastian Mali u vu në pranga gjatë ditës së sotme, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Hekuran Billë
Ferrari zyrtarizon zëvendësuesin e Sebastian Vettel Carlos Sainz do të bashkohet me Ferrari për sezonin F1 2021 për të zëvendësuar Sebastian Vettel pas nënshkrimit të një m
Memushaj largohet për 1 mln euro nga Pescara E ardhmja e Ledian Memushaj te Pescara duket se ka marrë fund. Këtë e ka konfirmuar presidenti i klubit italian, Dani
Ndeshja Turqi-Shqipëri do të gjykohet nga 4-she romune Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duel
Fate Velaj zbulon si përfunduan syzet e Sebastian Kurz tek tavolina e Ramës Syzet ngjyrë jeshile që kryeministri Edi Rama gjeti këtë të enjte në sallën e Kuvendi teksa ulej në vendin e tij, ishin
Befason Hamilton, mbron rivalin më të madh Lewis Hamilton është shumë pranë fitimit të titullit kampion bote në Formula1. Britaniku i ka befasuar të gjithë me dekl
Vettel triumfon në Belgjikë, hapet gara për titull në Formula 1 Pas pushimeve verore Sebastian Vettel është rikthyer fuqishëm dhe ka arritur të triumfojë në Çmimin e Madh të Belgjikës,
Hamiltonit “pole position” në Spa, përfiton nga shiu Piloti i Mercedesit, LeWis Hamilton ka fituar një tjetër “pole position” në pistën e lagur të Spa Francorchamps, duke lë
Hoxhaj uron Sebastian Kurz Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka uruar kancelarin austriak Sebastian Kurz për marrjen e presidencës së BE
Sebastian Vettel triumfon në Çmimin e Madh të Kanadasë Sebastian Vettel, arriti të triumfonte duke fituar Çmimin e Madh të Kanadasë. Gjermani e nisi garën nga pole position dh
Sebastian Vettel fiton garën në Bahren, Hamilton në podium (VIDEO) Sebastian Vettel ia ka dalë të fitojë edhe garën e Bahreinit. Gjermani ka qëndruar brenda pritshmërive pasi është nisur
Bankieri italian shfrytëzoi emrin e djalit që vdiq në Kosovë (VIDEO) Kishte qenë 12 nëntori i vitit 1999, kur Roberto Bazzoni një ortoped i njohur italian ishte nisur së bashku me 24 profes
Kush është 31 vjeçari që do ta drejtojë Austrinë? 31-vjeçari Sebastian Kurz pritet të bëhet Kancelari i ri i Austrisë dhe lideri më i ri europian, pasi partia e udhëhequr
Mustafa ndërhyn në zgjedhjet austriake, nuk pritet të ketë ndikim në rezultat Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, i ka uruar suksese Partisë Popullore Austriake, të udhëhequr nga Sebastian Kurz, në zgje
Pas çmimi i Madh i Malajzisë, Sebastian Vettel replika me Alonson Çmimi i Madh i Malajzisë në Formula 1 këtë fundjavë rezultoi pozitiv për Sebastian Vettel për faktin se gjermani u nis n
Tragjike në Itali, i bie dera në kokë, vdes 23 vjeçarja nga Gostivari (FOTO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Itali, në zonën e quajtur San Sebastiano. Një vajzë nga fshati Neg
"Fejesa" më e famshme e internetit (FOTO LAJM) Sebastiani, një “bulldog” francez, dhe Luna, një pomeranez, janë definicioni i dashurisë së qenushve. Qentë, që jan