999 rezultate për

sears

Motrat Kardashian prezantojnë "Kollection for Sears" (FOTO LAJM) Pas lindjes së vogëlushes North ylli televiziv Kim Kardashian ka arritur të rikthejë format e mëparshme bombastike. Këtë
Murray dhe e dashura, tenis edhe në plazh (FOTO LAJM) Pasi me fitoren e tij në Wimbledon ndërpreu serinë e 77 viteve pa fitore të një britaniku në tokën e tij, Andy Murray po
Sears aksidentalisht reklamon iPad-in për 69 dollarë Sears.com aksidentalisht vendosi çmimin 69 dollarë për iPad-in. Zakonisht iPad-ët janë me një çmim të rregullt prej 744.