999 rezultate për

seanca

Shtyhet seanca për 'Habilajn', nuk formohet trupa gjykuese Krimet e Rënda kanë shtyrë seancën për grupin kriminal 'Habilaj'. Seanca ishte parashikuar që të mbahej ditën e sotme
"Të njoh unë ty pa merak"! Eni Çobani reagon sërish ndaj akuzave se merr para nga hallexhinjtë qe dalin në TV Ndaj Eni Çobanit dhe emisionit të faj "Shihemi në gjyq" janë hedhur vazhdimisht akuza se merr para për seancat që zhvill
Pse nuk u zhvillua sot seanca plenare, çfarë pritet të ndodhë të hënën Deputetët munguan këtë të enjte në Kuvendin e Shqipërisë, madje gjatë gjithë kësaj javë nuk u zhvilluan as komisione par
Nuk paraqitet në KPA, shtyhet seanca për Artur Malaj Shtyhet për në datën 3 tetor seanca gjyqësore për gjyqtarin Artur Malaj, kandidat për Inspektorin e Lartë të Drejtësisë
Rinis seanca për ish-ministrin, Tahiri jam shpallur i pafajshëm në Itali Vijon seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për Saimir Tahirin në gjykatë. Fjalën e ka Tahiri, i cili po jep sërish argu
Ndërpritet seanca për Tahirin, Gjykata: Provat që paraqite nuk gjenden në dosje! Është ndërprerë për disa minuta seanca që po zhvillohet në Gjykatën e Krimeve të Rënda kundër ish-ministrit të brendshëm
Fillon seanca për shkarkimin e Janevas Kuvendi i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë seancën për shkarkimin e kryeprokurores speciale Katica Janeva, e dyshuar
Shterjev tregon kur do të zhvillohet seanca për Janevën Kryetari i Këshillit të Prokurorëve, Kole Shterjev javën që vjen do të caktojë seancë për të filluar procedurat për shka
Nis seanca, Kosova drejt zgjedhjeve të parakohshme Ka nisur seanca plenare ku në rend dite është shpërndarja e Kuvendit të Kosovës. Deputetët tashmë janë në sallë, dhe
Pritet të nisë seanca për shpërndarjen e Kuvendit, kush ndodhet në sallë Sot pritet të zhvillohet seanca për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës, ndërsa kanë filluar të mblidhen deputetët që do
Në Resulaj të Vlorës, lagjen ku u vranë 9 persona brenda vitit Lagjja ku u vra Dilaver Tozaj është e njëjta ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj q
U arrestua për 613 kokainë, dështon seanca për Arbër Cekajn Gjykata për Krimet e Rënda ka shtyrë ditën e sotme seancën për Arber Cekajn. Sipas informacioneve seanca është shtyrë
"Shtyhet seanca se gushti është pushim", Tahiri: Është e tepërt Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur këtë paradite ne Gjykatën e Krimeve të Rënda. Edhe për sot, sean
Seanca e fundit plenare, diskutohet koncesioni Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat Sot është seanca e fundit plenare për këtë sezon. Ashtu sikundër është paralajmëruar, në këtë seancë do të flitet mbi ko
Njohja e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, përfundon seanca ky është vendimi i Gjykatës Ka përfunduar pas 2 orësh shqyrtim seanca për kryebashkiakun e Vaut të Dejës, Mark Babanit. Gjatë zhvillimit të gjyqi
ARSYEJA/ Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë Ditën e sotme ish deputeti Bardh Spahia pritej të dilte para trupit gjykues të Gjykatës së Apelit. Si pasojë e mospa
Me 1 miliardë lekë pasuri, nis seanca në KPA për Xhezair Zaganjorin Nis seanca në KPA për Xhezair Zaganjorin, kreun e Gjykatës së Lartë. Zaganjori ka kaluar procesin e Vettingut por vendim
Ndryshon orari i seancës parlamentare, shkak protesta e të hënës Ditën e hënë opozita ka lajmëruar protestën e rradhës paqësore e cila pritet të fillojë rreth orës 20:00. Ndërkohë, d
Seanca të reja gjyqësore për lëndët “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa” Në Gjykatën Themelore Penale në Shkup për sot janë caktuar seanca të reja gjyqësore për “Titanik”, “Tortura” dhe “Tarifa
Sadri Ramabaja në gjykatë: Rasti i montuar dhe hakmarrje e pastër Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka nisur seanca gjyqësore në rastin e ashtuquajtur “Syri i Popullit”. I dyshuari i