999 rezultate për

seancĂ

Dy deputetë të infektuar me COVID-19, propozimi i Zaev për mbajtjen e seancave plenare Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev dhe Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe rekomandojnë që Kuvendi të shqy
Projektligji për pandeminë, deputetja e AAK-së kritika Qeverisë Deputetja e AAK’së, Teuta Haxhiu ka kritikuar Qeverinë për mosprezencën në seanca të Kuvendit, raporton Gazeta Express.
​NdĂ«rpritet seanca e Kuvendit, çfarĂ« pritet tĂ« ndodhĂ« nesĂ«r dhe tĂ« hĂ«nĂ«n Seanca e Kuvendit tĂ« KosovĂ«s ka mbyllur punimet pĂ«r tĂ« vazhduar tĂ« hĂ«nĂ«n me pikat e mbetura, ndĂ«rsa nesĂ«r vazhdon seanca
"Jemi ndarë që në '44 komunistë e ballistë", Alimadhi përjashtohet nga Kuvendi Deputeti Adriatik Alimadhi është përjashtuar nga seanca e sotme plenare nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi. Fillim
Seanca nis një orë me vonesë, nuk formohet kuorumi për rezolutën e LVV Më shumë se një orë me vonesë ka filluar seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës, raporton Gazeta Express. Seanca e para
Kuvendi i Kosovës sot me dy seanca, çfarë pritet të diskutohet Sot Kuvendi i Kosovës do të zhvillojë dy seanca ku fillimisht do të ketë vazhdim të seancës plenare me pikat e mbetura n
"Dosja 339", hapet seanca në KPK për gjyqtarin Bib Ndrecën Hapet seanca për Bib Ndrecen, gjyqtar i dosjes 339 aktualisht gjyqtar pranë gjykatës së posaçme. KPK e rihapi seancë
Nis seanca e Vettingut, Donika Prela nuk paraqitet Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka nisur sot seancën për procesin e vettingut ndaj ish-drejtues së Prokurorisë për Krimet e
Mosmarrëveshje brenda BDI-së për postet ministrore? (VIDEO) Ende nuk dihet se kur do të vazhdojë seanca parlamentare për emërimin e Kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferi edhe për nj
Kuvendi ndryshon sot Kushtetutën Ka nisur sot seanca plenare ku do të miratohen ndryshimet kushtetuese, që do të pasojnë me hapjen e listave dhe heqjen e
Të martën, seanca e parë konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut Kuvendi i Maqedonisë së Veriut informon se të martën (4 gusht) në orën 12:00, do të mbahet seanca konstituive për përbër
Tre deputetë u infektuan me COVID-19, Kuvendi merr masa Dy seancat plenare që kanë mbetur për këtë legjislaturë, Kuvendi nuk i ka pezulluar, por ka marrë vendim për të shkurtua
Vazhdon gjyqi për Boki 13 dhe Remenksin, sot seanca e radhës Ditën e sotme në Gjykatën Penale në Shkup duhet të mbahet procesi gjyqësor për lëndën që ka të bëjë me Organizatën joqev
Kthesa e papritur, i forti i Vlorës tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht Zani Çaushi tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht… Gjykata pritet të pushojë çështjen. Deri tani, dy seanca gjyqëso
10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online 10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online Lidhja Demokratike e Kosovës ka propozuar
Zgjedhjet për pak ditë, Qeveria mban seancën e radhës Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot pasdite në orën 15 do të mbajë seancë. Nga pres shërbimi qeveritar i
Infektimi i deputetit Arben Gashi, seancat e Kuvendit mund të mbahen online Për shkak të pandemisë së COVID-19, Kuvendi i Kosovës ka disa muaj që ka mbetur gjysmë i bllokuar në punën dhe efikasite
Super lajm për Romën, Zaniolo kthehet në stërvitje Mesfushori krijues mbush 21 vjeç në 2 korrik dhe mund ta festojë atë me shokët e tij të skuadrës Giallorossi. Zaniolo
Shtyhet për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Çekajt Eshtë shtyrë sërish çështja Çekaj. Gjykata e Posaçme ka shtyrë për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Cekajt, Donaldo
Në pritje për tu bërë kryeministër, Hoti prezanton planin qeverisës Sapo ka filluar seanca për formimin e Qeverisë së Re. I nominuari për kryeministër Avdullah Hoti ka prezantuar plan p