999 rezultate për

sean

Konjufca merr pjesë në seancën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së ku do të diskutohet për Kosovën Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Glauk Konjufca do të marrë sot pjesë në Këshillin e Sigurimit të O
Ndërron jetë në rrethana misterioze futbollisti 22 vjeçar Një lajm tronditës për botën e futbollit vjen nga Brazili, ku një futbollit 22-vjeçar ka ndërruar jetë. Tigao Kortes,
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo
Ndahet nga jeta legjenda e Chelseas (VIDEO) Bonetti ka bërë 729 paraqitje për Chelsean dhe e ka mbajtur portën e pa prekur në 208 ndeshje, ka fituar Kupën e Ligës 1
Kuvendi mban të martën seancë të jashtëzakonshme, Krasniqi: Kurti nuk është serioz Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi ka bërë të ditur se Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e saj mori vend
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli kërkon një seancë të jashtëzakonshme Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, vizitoi sot komunën e Ferizajt, nga ku ka thënë se ka iniciuar që ditën e premte të mba
Caktohet data kur ish-ministri Tahiri do të përballet me Gjykatën Gjykata e Apelit ka caktuar datën 9 prill për seancën e ish- ministrit të brendshëm Saimir Tahiri. Bashkë me Tahirin
Lejoi mbajtjen e seancës për rrëzimin e Qeverisë, Kurti e shkarkon (FOTO LAJM) Qeveria në dorëheqje e ka shkarkuar nga pozita e anëtarit dhe Kryetarit të Bordit të Shërbimit Klinik Spitalor të Kosovë
Mbahet seanca për rrëzimin e Qeverisë, Albin Kurti mungon në Kuvend Po mbahet sot seanca e Kuvendit të Kosovës ku do të shqyrtohet mocioni i votëbesimit për rrëzimin e Qeverisë Kurti. Ky m
Sot mbahet seanca për shkarkimin e Qeverisë Kurti Kuvendi i Kosovës sot mban seancë për të shqyrtuar mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë së Republikës së Kosovës, propozu
Grenell mbështet seancën e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti I dërguari special për dialogun Kosovë-Serbi nga Shtëpia e Bardhë, Richard Grenell, mbështet mbajtjen e seancës plenare
Osmani: Nesër mbahet seanca për mosbesim ndaj qeverisë Kurti Kryesia e Kuvendit të Kosovës, ka vendosur që seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë të mbahet nesër. Kryetar
Terry këshillon Chelsean të transferojë Sanchon Legjenda e Chelsea, John Terry, ka dhënë disa këshilla për ish skuadrën e tij. Terry ka shprehur mendimin se ish skua
Mbahet të shtunën seanca për rrëzimin e Qeverisë Kurti Derisa seanca për rrëzimin e Qeverisë së Albin Kurtit është raportuar se mund të mbahet të shtunën, partitë politike, Al
Të shtunën seanca për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë Kurti Të shtunën pasdite pritet të mbahet seanca për votimin e mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë së udhëhequr nga kryeminis
Nis seanca e Kuvendit në Kosovë, Osmani: Salla është e pasigurtë Ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës për votimin e buxhetit për vitin 2020. Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka fo
Koronavirusi prek edhe Chelsean Raportohet se koronavirusi ka “prekur” edhe klubin e Chelseat, me skuadrën që ka anuluar stërvitjet. Siç raporton The
Parlamentarët të frikësuar nga koronavirusi, shtyhet seanca plenare Kuvendi i Shqipërisë ka njoftuar se seanca plenare e së enjtes për arsye sigurie është shtyrë. Kjo ka lidhje me masat që
Debutoi me Chelsean, Broja vë në dyshim kombëtaren Një shqiptar në Premier League, krenari për gjithkënd prej nesh. Armando Broja debutoi me ekipin e parë të Chelseas,
"E kam ëndërruar gjithë kohës këtë moment, më vjen mirë që fitova faull", Broja flet pas debutimit me Chelsean Armando Broja nuk e ka fshehur dot gëzimin e debutimit me ekipin e parë të Çelsit ditën e sotme kundër Evertonit, takim