999 rezultate për

sean

Shtyhet për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Çekajt Eshtë shtyrë sërish çështja Çekaj. Gjykata e Posaçme ka shtyrë për të dhjetën herë seanca ndaj Arbër Cekajt, Donaldo
Në pritje për tu bërë kryeministër, Hoti prezanton planin qeverisës Sapo ka filluar seanca për formimin e Qeverisë së Re. I nominuari për kryeministër Avdullah Hoti ka prezantuar plan p
Vetëvendosja bojkoton seancën e Kuvendit Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje nuk do të marrin pjesë në mbledhje për votimin e Qeverisë Hoti. I vetmi që pritet t
Vonohen deputetët, seanca për votimin e Qeverisë Hoti nuk nis në orarin e caktuar Seanca e jashtëzakonshëm për formimin e Qeverisë Hoti nuk ka nisur ende edhe pse ishte planifikuar që në nistë në orën 1
Vjosa Osmani nuk merr pjesë në seancën e Kuvendit Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani nuk pritet të marrë pjesë në seancën e sotme ku do të votohet qeveria Hoti. Osmani
PDK merr pjesë në seancë, nuk do ta votojë Qeverinë Hoti Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës kanë hyrë në sallë ku pritet votimi i Qeverisë Hoti. Deputetë të kësaj par
LIVE/ Seanca e Kuvendit të Kosovës, a do të bëhet sot Hoti kryeministër? (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Kosovës pritet të votohet Qeveria e re me kryeministër Avdullah Hotin. Karriget e Kuvendi
Sot seanca e Kuvendit, a i ka LDK numrat për votimin e Qeverisë Hoti në Kosovë? Deputetët e Kuvendit të Kosovës, të dalë nga zgjedhjet e 6 tetorit, do t’i drejtohen serish karrigeve të tyre për të zgj
Caktohet seanca për votimin e Qeverisë, flet Gashi Në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit është vendosur që seanca për votimin e qeverisë së re të mbahet nesër në ora 11:00,
Essien: Drogba më bindi ta zgjedh Chelsean para Unitedit Legjenda e Chelseat, Michael Essien pranon se disa fjalë bindëse nga Didier Drogba ishte gjithçka që iu desh për ta dety
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
Bllokoi foltoren e Kuvendit, përjashtohet nga seanca Korab Lita Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca deputetin Korab Lita. Kryeparlamentari e ka përjashtuar deputetin
Formacioni më i mirë në historinë e Chelsea (FOTO LAJM) Premier League ka përjetuar dy epoka të mira të Chelseat, ku nuk kanë munguar trofetë. Para së gjithash, revolucioni
SHKAKU/ Oxlade-Chamberlain dhe Van Dijk refuzojnë Chelsean Dyshja e Liverpoolit, Alex Oxlade-Chamberlain dhe Virgil Van Dijk nuk shkuan te Chelsea për shkak të trajneri italian, A
Mblidhet sot Kuvendi, deputetët me maska e doreza Për të tretën herë deputetët do të mblidhen në parlament, pas situatës së CoVid-19 në vend, seancë e cila zhvillohet një
I akuzuar për shpërdorim detyre, shtyhet përsëri seanca e ish ministrit Tahiri Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë përsëri për në datën 14 maj. Më herët, Gjykata e Ape
U bë nënë për herë të parë, Vilma Masha prezanton vogëlushen e saj (FOTO LAJM) Në dhjetor të vitit të kaluar, moderatorja e njohur, Vilma Masha u bë nënë për herë të parë. Vilma solli në jetë një vaj
Konjufca merr pjesë në seancën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së ku do të diskutohet për Kosovën Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Glauk Konjufca do të marrë sot pjesë në Këshillin e Sigurimit të O
Ndërron jetë në rrethana misterioze futbollisti 22 vjeçar Një lajm tronditës për botën e futbollit vjen nga Brazili, ku një futbollit 22-vjeçar ka ndërruar jetë. Tigao Kortes,
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo