999 rezultate për

sean

Të martën, seanca e parë konstituive e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut Kuvendi i Maqedonisë së Veriut informon se të martën (4 gusht) në orën 12:00, do të mbahet seanca konstituive për përbër
Tre deputetë u infektuan me COVID-19, Kuvendi merr masa Dy seancat plenare që kanë mbetur për këtë legjislaturë, Kuvendi nuk i ka pezulluar, por ka marrë vendim për të shkurtua
Vazhdon gjyqi për Boki 13 dhe Remenksin, sot seanca e radhës Ditën e sotme në Gjykatën Penale në Shkup duhet të mbahet procesi gjyqësor për lëndën që ka të bëjë me Organizatën joqev
KSHZ seancë për ankesat e parashtruara për zgjedhjet e parakohshme Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve caktoi sot në orën 18:00 seancën në të cilën do të fillojë shqyrtimi dhe vendosja për 2
Ali Ahmeti do të bëhet kryeparlamentar i Maqedonisë? Ende nuk janë shpallur rezultatet zyrtare përfundimtare të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut
Kthesa e papritur, i forti i Vlorës tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht Zani Çaushi tërhiqet nga kërkesa për lirim me kusht… Gjykata pritet të pushojë çështjen. Deri tani, dy seanca gjyqëso
Habit ministri shqiptar i Shëndetësisë, zbulon të infektuarit me Covid vetëm duke i parë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj është përplasur në seancën e sotme të Kuvendit me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosj
10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online 10 deputetë të prekur me koronavirus, propozohet mbajtja e seancave online Lidhja Demokratike e Kosovës ka propozuar
Deputeti i AAK i infektuar me koronavirus prezent ne seancën e Kuvendit Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj dha lajmin se është i infektuar me koro
Beqja lëshon perlën: Administrata të bëjë 4 ditë pushim në javë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare ka propozuar një masë, që sipas ti
Zgjedhjet për pak ditë, Qeveria mban seancën e radhës Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot pasdite në orën 15 do të mbajë seancë. Nga pres shërbimi qeveritar i
Kai Havertz ka arritur marrëveshje me Chelsean? Kai Havertz duket se do të jetë transferimi i madh i Chelseat në këtë verë. Skuadra londineze tashmë e ka transferuar
Infektimi i deputetit Arben Gashi, seancat e Kuvendit mund të mbahen online Për shkak të pandemisë së COVID-19, Kuvendi i Kosovës ka disa muaj që ka mbetur gjysmë i bllokuar në punën dhe efikasite
Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së Arben Shehu do të jetë kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kuvendi ka miratuar kandidaturën e Shehut me 108 v
Chelsea vendos për të ardhmen e William dhe Pedro Klubi i Chelseas ka arritur një marrëveshje bashkëpunimi me dy futbollistët Willian dhe Pedro të qëndrojnë në skuadër de
Super lajm për Romën, Zaniolo kthehet në stërvitje Mesfushori krijues mbush 21 vjeç në 2 korrik dhe mund ta festojë atë me shokët e tij të skuadrës Giallorossi. Zaniolo
Timo Werner tregon pse zgjodhi Chelsean Sulmuesi gjerman, Timo Werner, sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e Chelseat të Londrës. Për futbollistin që spikati
Një lajm i mirë për Barcelonën, Roberto rikthehet në stërvitje Pas barazimit dëshpërues kundër Celta Vigo, lojtarët e Barcelonës janë kthyer sot në fushat e blerta, për seancën e radh
Kuvendi i Kosovës anulon vazhdimin e seancës për dialogun Kuvendi i Kosovës e ka anuluar vazhdimin e seancës së nisur me 23 qershor, për shkak të situatës së krijuar, pas paraqit
"Pazar me Metën për t'i dhënë KLSH", deputeti e nis seancën me akuzën e fortë Deputeti i opozitës, Halit Valteri e ka nisur seancën e sotme të Kuvendit me një akuzë të rëndë. “Ky është parlamenti