999 rezultate për

script

Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto
Tifozëve nuk u del inati me UEFA-n, mendojnë se Lewandowski është "plaçkitur" për Topin e Artë këtë vit Këtë të hënë është bërë me dije se për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për sezonin e ri 201
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Gjermania fitore para Kupës së Botës, shkëlqen Neuer (VIDEO) Gjermania ka fituar me vështirësi në miqësoren përballë Arabisë Sauditë e cila vlen për këtë fazë përgatitore disa ditë
Goli i Selmait apo Mockës, kush nga golat e portierëve ishte më i bukur? (VIDEO) Portieri i Laçit, Gentian Selmani, përveç aftësive fantastike që ka treguar gjatë viteve në katërkëndëshin e portës, son
Portieri shënon dhe shpëton Shqipërinë nga humbja në minutën e 93 (VIDEO) Shqipëria U-21 ka barazuar 1-1 në miqësoren e zhvilluar në “Elbasan Arena” kundër Bjellorusisë. Ndoshta askush nuk e
E frikshme, Tornado që merr gjithçka para (VIDEO) Tornadoja e fuqishme që ka kaluar nëpër një zonë të banuar në Wyoming përveç se ka shkaktuar zhurma dhe breshër, gjithas
Pamjet e filmuara me dron tregojnë dëmet nga shpërthimi i vullkanit në Guatemalë (VIDEO) Dhjetëra qytetarë edhe pse të rrezikuar nga shpërthimet e vullkanit në Guatemalë, kishin zgjedhur të qëndrojnë afër dhe
Juve nuk e mbyll kampionatin, Inter me 5 "yje" ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus më në fund merr barazimin e parë për këtë sezon. Skuadra e Massimiliano Allegrit është ndalur nga Udinese në ba
Roma dhe Milan pësojnë humbje me përmbysje (VIDEO) Roma dhe Milan bëjnë hap fals gjatë kësaj jave duke humbur sfidat e tyre në transfertë. Verdhekuqtë u mundën 3-2 nga Sam
City fiton me 10 lojtarë, Liverpooli ndalet nga penalltitë (VIDEO) Manchester City nuk gabon në sfidën e radhës, ndërkohë që rivalët e para dy ditëve Liverpooli janë ndalur. "Qytetarët
United i papërmbajtshëm, Arsenali fiton në frymën e fundit (VIDEO) Manchester United vijon serinë e rezultateve pozitive në kampionat, teksa sot ka marrë fitoren e katërt radhazi. Sunderl
DENONCIMI/ Me pak lekë nën dorë shpëton nga gjoba e policëve të Bashkisë së Tiranës (FOTO & VIDEO) Policia Bashkiake vijon aksionin për ndalimin e shitësve ambulantë në qytet, ndërkohë që pamjet e publikuara sot ku pret
Frankfurti i bën "gropën" Dortmundit, Mavraj ndalet në barazim (VIDEO) Nuk kanë fund surprizat në Bundesligë. E radhës vjen nga Dortmundi që ka pësuar një tjetër humbje, këtë herë ndaj Frankf
Ringrihet Chelsea, bie Arsenali (VIEO) Chelsea më në fund është rikthyer në rrugën e fitoreve në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos mori një fitore minim
Televizioni suedez reportazh për kampin famëkeq të Spaçit (VIDEO-FOTO) Një trupë suedeze e televizionit publik SVT i ka kushtuar një reportazh kampit fatkeq të Spaçit. Sikundër shprehet preza
Fitojnë të mëdhatë në Premier League (VIDEO) Manchester United, City dhe Chelsea kanë bërë detyrën në ndeshjet e tyre për javën e 9-të në Premier League. Manchest
Ronaldo dhe Quaresma pilotojnë drejtë Tiranës (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Tiranë natën duke gdhirë e diela dhe bashkë me Ricardo Quaresma, teksa bëjnë foto e vi
Inscriptions on the bridges, only in Macedonian In Skopje in the bridges, there are only Macedonian inscriptions. Although it is three months that it is promised to