999 rezultate për

scott

Ambasadori: SHBA nuk ka vija të kuqe për marrëveshjen Ambasadori Amerikan në Serbi, Kyle Scott, ka thënë se Amerika nuk ndonjë vijë të kuqe kur është fjala rreth arritjes së
Kylie Jenner ia fal tradhtinë Travis Scott-it Kylie Jenner nuk do të ndërmarrë ndonjë veprim drastik që do të prishte familjen e saj, shkruan Albeu.com Sipas burim
Pas Khloes, burri tradhton edhe Kylie Jenner? Këto ditë ka bërë bujë të madhe në media tradhëtia e Tristan Thompson me shoqen e ngushtë të Kylie-t, Jordyn Woods.
Serbia mbështet Maduron, reagon SHBA Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq i është përgjigjur ambasadorit amerikan në Serbi, Kyle Scott, i cili beson se, në
Nuk prek dot as bashkëshortin e saj, alergjia e tmerrshme e kësaj vajze Një 29-vjeçare nga Minnesota në SHBA nuk mund të puthë bashkëshortin apo të qëndrojë me të në të njëjtën dhomë, pasi vua
SHBA i reagon indirekt Vuçiçit në ditën kur e priti Putinin Në ditën kur presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, po qëndronte në Beograd, presidenti i SHBA-së në Serbi, Kyle Scott, i
Çudira alla-Kardashianësh, Kortney në pushime me ish-burrin dhe të dashurën e tij Kourtney Kardashian dhe Scott Disick janë prova e gjallë se prindërit bëjnë gjithcka për fëmijët. Dy ish- bashkëshort
SHBA ia mbyll gojën Serbisë: Kosova është e pavarur Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Serbi, Kyle Scott, kishte thënë se Qeveria e Kosovës “nuk është e asht
Vulinit i djeg e vërteta për Kosovën, sulmon ambasadorin amerikan Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e dënoi deklaratën e ambasadorit amerikan në Beograd, Kyle Scott, i ci
SHBA: Kosova dhe Serbia janë të lira për marrëveshjen përfundimtare Ambasada amerikane po kërkon nga Kosova dhe Serbia të propozojnë vetë zgjidhje për marrëveshjen përfundimtare mes tyre.
A do e ndryshojë SHBA qëndrimin ndaj Kosovës? Flet Ambasadori amerikan në Beograd Ambasadori amerikan në Serbi, Kyle Scott, duke folur për zhvillimet e fundit lidhur me çështjen e Kosovës e ku përmendet
Vulinit i dhemb e vërteta, i vërsulet ambasadorit amerikan Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin sërish ka këmbyer deklarata grindëse me ambasadorin amerikan në Beograd Kyle
Dyshimet për atësinë e vajzës së Kylie, nëna e Trevis kërkon testin e atësisë (FOTO LAJM) Para disa ditësh qarkulluan thashetheme se Kylie Jenner kishte tradhëtuar Trevis Scott me truprojën e saj Tim Chung, ku
Në familjen Kardashian ka një tjetër tradhti? (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka lindur një vajzë të vogël. 20-vjeçarja vendosi të bëjë të ditur këtë lajm të dielën përmes një postimi n
Pacientet denoncojnë mjekun, u del Botoxi nga kontrolli Një kirurg i rremë kozmetik që shkaktoi dëmtime të rënda trupore ndaj klientëve femra duke i trajtuar ato me Botox të rr
Kylie Jenner dhe Travis Scott dhuratë madhështore për Stormi-n (FOTO LAJM) Familja Kardashian-Jenner ka vendosur që festën e Pashkëve ta festojnë të gjithë bashkë, në një festë mjaft luksoze.
"Mami tani do të vras veten", 13 vjeçarja trondit nënën me mesazhin (FOTO LAJM) Një nënë ka folur për momentin tronditës kur mori një mesazh nga vajza e saj 13-vjeçarja se do të vriste veten. Duke
"Zonja e Liqenit" në shitje për 2.1 milionë dollarë (FOTO LAJM) Një vilë, e cila frymëzoi Walter Scott të shkruante “Zonja e Liqenit”, ka dalë në shitje për 2.1 milionë dollarë dhe sho
SHBA përgenjështron Daçiçin: Nuk iu bëjmë presion që ta njihni Kosovën Shtetet e Bashkuara të Amerikës dëshirojnë që të arrihet marrëveshje ndërmjet Serbisë dhe Kosovës dhe që ajo marrëveshje
Njëri në hapësirë tjetri në Tokë, dy binjakët e NASA-s nuk janë më identikë (FOTO LAJM) Rasti i dy binjakëve, njëri prej të cilëve qëndroi në hapësirë për një vit dhe tjetri në tokë vërtetoi një tezë të hersh