999 rezultate për

schuster

Schuster: Këtë trajner i kam sugjeruar Perezit Ish lojtari dhe ish trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster ia ka rekomanduar trajnerin e Gjermanisë, Joachim Low ekipi
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Schuster kritikon Ancelottin: Lewandowski është viktimë e lojës së tij Robert Lewandowski është viktimë e stilit të lojës që Ancelotti po aplikon te Bayerni i Mynihut. Ky është mendimi i Bern
Schuster: Real-Barça, "El Clasico" e shekullit "El Clasico" e shekullit. Kështu e ka quajtur përballjen e fundit Real Madrid-Barcelona Bernd Schuster, ish-trajneri i "
Di Maria dhe CR7 shpëtojnë Realin (VIDEO) Real Madrid vuan por merr tre pikët. Skuadra e Carlo Ancelottit ka fituar minimalisht 2-0 përballë Malagas në javën e në
Schuster: Finalja të mos luhet në "Camp Nou" Pas deklaratës së Real Madrid se do të kërkojë që finalja e Kupës së Mbretit të mund të zhvillohet në "Camp Nou", vijnë
Schuster: Mourinho, "bos" te Reali Ish-trajneri i Real Madrid, Bernd Schuster ka kritikuar portugezin Jose Mourinho, për të cilin thotë se nuk është i shqe
E pamundur që Reali të fitojë në Camp Nou Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster, thotë se ai nuk e kupton Pep Guardiolën kur thotë se Barcelona nuk ka shan
Schuster: Skemat e Mourinho, katastrofike Ish-trajneri i Realit të Madridit, gjermani Bernd Schuster, e ka kritikuar skemën e praktikuar nga Jose Mourinho në ndes
Ronaldo nuk është më individualist Ish trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster beson se portugezi Cristiano Ronaldo ka lënë shprehitë e individualistit dh
Robben, problem për Bayernin Ish trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster beson se Bayern Munich do të ketë probleme kur të kthehet në fushë mesfusho
Schuster: Barcelona ose Real fituesi i Ligës së Kampionëve Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster ka thënë se njëri nga dy gjigantët spanjoll, Barcelona dhe Real Madridi do
Reali humbet, stoli i Schuster ne pikepyetje Një gol fantastik nga Fabian Canobbio që në fillim të pjesës së dytë të ndeshjes
Schuster rrezikon pozicionin nese Real nuk fiton ndaj Valladolid Mediat spanjolle përcjellin lajmin se trajneri i Real Madridit, Bernd Shuster do të përballet me shkarkim
Schuster: Nuk kishim fat Trajneri i Real Madridit Bernd Schuster ka lëvduar paraqitjen e lojtarëve të tij përkundër humb
Schuster kërkon sulmues të ri Trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster, është në kërkim të një sulmuesi të ri, shkr
Schuster kërkon sulmues të ri Sipas Marca, Schuster, i bindur për ‘lodhjen’ e dy sulmuesve Ruud van Nistelrooy dhe Raul, ka urdhë