999 rezultate për

schumacher

Vettel i sigurtë: Schumacher shoferi më i mirë i të gjitha kohërave në F1 Sebastian Vettel beson se legjenda e Ferrarit, Michael Schumacher ende është shoferi më i mirë në histori të Formula 1,
I vetmi që e viziton, Jean Todt: Schumacher po i shikon garat e djalit të tij nga shtrati Ish shefi i Ferrarrit, Jean Todt, ka deklaruar për RTL e Francës se Michael Schumacher po ndjek karrierën e djalit të ti
Detaje të reja për gjendjen e Schumacher: E shoh Michaelin rregullisht, shikojmë TV së bashku Legjenda e Formulës 1, Michael Schumacher në dhjetor të viti 2013 e ka pësuar një aksident të rëndë gjatë lëshimit me sk
Hamilton i pandalshëm, Mercedes thyen rekordin e Schumacher te Ferrari Lewis Hamilton fitoi Grand Prix Emilia Romagna në Formula 1 në Imola. Kampioni në fuqi, me një Mercedes, i parapriu shok
"Me Schumacher shikojmë televizor së bashku", lajme pozitive për legjendën gjermane Michael Schumacher, piloti legjendar i Formula 1, është në gjendje kome, kujdesi intensiv dhe procesi delikat të trajti
Statistikat, Hamilton më i mirë se Schumacher Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Portugalisë, duke thyer rekordin e përgjithshëm të fitoreve që mbahej nga pi
Hamilton në histori, triumfon në Portugali dhe tani është më i mirë se Schumacher (VIDEO) Luis Hemilton ka fituar sot në Çmimin e Madh të Portugalisë në Formula 1 dhe ka hyrë në histori, pasi ka thyer rekordin
Ka dritë në fund të tunelit, Michael Schumacher gati të ngrihet në këmbë Michael Schumacher ka bërë përparime me gjendjen shëndetësore dhe rehabilitimi i tij për tu ngritur sërish në këmbë po s
Barazoi rekordin e babait, djali i Schumacher dhuratën special Hamiltonit (VIDEO) Lewis Hamilton barazoi rekordin e 91 fitoreve të Michael Schumacher në Formula 1. Mick Schumacher, djali i ish-piloti
Alfa Romeo me dyshe të re në F1, Raikkonnen – Schumacher Kimmi Raikkonen do të mbetet te ekipi i Alfa Romeo në sezonin e ri në Formula 1, por me gjasë do të ketë një kolegë të
Alonso krahason Schumacer me Hamilton: Gjermani është një hap para Për ish garuesin e Formula 1, Fernando Alonso, Michael Schumacher qëndron para Lewias Hamilton, në krahasimin e drejtpër
Djali i Schumacher do të debutojë në Formula 1 fundjavën e ardhshme Emri Schumacher është zyrtarisht përsëri në Formula 1. Siç njoftoi Ferrari të martën pasdite, Mick Schumacher do të b
Djali i Schumacher fiton garën në Formula 2, bën diferencën Mick Schumacher djal i Michael Schumcher ka arritur ta fitojë garën e madhe të Formula 2. Kampioni i ri e ka fituar g
"Është zgjuar, por nuk përgjigjet", lajme të reja mbi shëndetin e Schumacher Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është në një gjendje vegjetative dhe nuk po përgjigjet, sipas neurokirurgut të n
Të gjithë në ankth për gjendjen e Schumacher, neurologu lëshon deklaratën shokuese Michael Schumacher dyshohet se është në gjendje vegjetative dhe nuk u përgjigjet dot familjarëve të tij. Kjo është ajo q
Një neurolog shuan shpresat për shërimin e Schumacher: Ai është zgjuar, por nuk përgjigjet “Michael Schumacher është zgjuar, merr frymë, zemra e tij rreh, me siguri mund të ulet dhe të bëjë ndonjë hap me ndonjë
HISTORIKE/ Mick Schumacher piloton makinën e babait që fitoi titullin kampion (VIDEO) Ferrari e ka festuar garën e 1.000 në Formula 1 duke i kërkuar Mick Schumacherit që ta drejtonte makinën e babait të tij
Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Mick Schumacher gati të debutojë në Formula 1 që këtë fundjavë Mick Schumacher mund të debutojë në Formulën 1 që këtë fundjavë, pasi mediat gjermane raportojnë se po planifikohet të m
Hamilton nuk njeh kundërshtar, i pari në Belgjikë! Dy fitore larg rekordit të Schumacher Lewis Hamilton mori një fitore pa shumë vështirësi në Çmimin e Madh të Belgjikës, duke e thelluar avantazhin nga pilotët