999 rezultate për

scholes

Scholes: Park Ji-sung ishte një makth i vërtetë Paul Scholes ka lavdëruar ish shokun e skuadrës, Park Ji-sung. Park është një nga lojtarët që ndoshta pak tifozë të r
Legjenda e United: Do ta lija Manchesterin vetëm për Milanin Në një listë të mesfushorëve më të mirë qendror të 30 viteve të fundit duhet të ketë patjetër vend edhe për Paul Scholes
Kur Messi turpëroi në Old Trafford Scholes (VIDEO) Argjentinasi ka dribluar qindra lojtarë mes vështirësive dhe bukurisë së madhe gjatë gjithë karrierës së tij, shkruan Al
Scholes pretendon se Pogba është në të njëjtin nivel me Gerrard Legjenda e Manchester United, Poul Scholes, pretendon se ylli aktual i mesfushës së United, Pogba është në të njëjtin ni
Solskjaer me fjalë të mëdha për Fernandes: Më ngjason me Scholes Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskajaer ka folur me fjalw tw mwdha pwr mesfushorin e transferuar gjatw afati
Legjenda e United dënohet nga federata angleze Paul Scholes është gjobitur me tetë mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë, pasi e pranoi se i kishte shkelur rre
Ish-yjet e United në telashe, pas akuzave për Scholes, policia arreston një tjetër legjendë Shefi i akademisë së Manchester United Nicky Butt është arrestuar me dyshime për dhunë në familje. Sipas anglezes Sp
Legjenda e Anglisë i "kripur" me baste sportive, akuzohet për 140 të tillë Ish-futbollisti i Mancjester United dhe kombëtares angleze, Poul Scholes, akuzohet nga federata angleze për vendosje të
Mourinho: Paul Scholes kthehu në studio Legjenda e Manchester United Paul Scholes ka qenë një nga kritikët më të ashpër të Jose Mourinho-s kur ai ishte trajneri
Paul Scholes qëndron vetëm 31 ditë si trajner i Oldham Athletic Ish-mesfushori i Manchester United dhe Anglisë, Paul Scholes, ka braktisur pozicionin e tij si trajner i Oldham Athletic
Zyrtare: Paul Scholes bëhet trajner i kësaj skuadreje Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, më në fund e ka filluar karrierën e tij si trajner. Pas shumë vitesh të s
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi
Pjanic zbulon "profesorin" e Cristiano Ronaldos Ronaldo cilësohet si njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohërave, me pesë Topa të Artë të fituar, pesë Champion
Legjenda e Unitedit: Juventusi e bëri Pogban futbollist profesionist Ish-mesfushori legjendar i Manchester Unitedit, Paul Scholes, beson se mesfushori francez i “Djajve të kuq”, Paul Pogba,
Scholes: United nuk e fiton kurrë kampionatin me këtë sulmues Legjenda e skuadrës së Manchester United, Paul Scholes ka theksuar se skuadra anlgeze nuk ka për ta fituar kurrë titulli
Scholes: Manchester United nuk është favorit për të fituar Premier Leaguen Legjenda e Manchester untied, Paul Scholes nuk beson se ish klubi i tij ka kualitetit për të sfiduar Manchester Cityn ap
Legjenda e Manchester Unitedit kritikon ashpër Pogban Paul Scholes ka thënë se Paul Pogba duhet ta rrisë nivelin e lojës së tij në Manchester United, duke deklaruar se mesfus
Scholes flet për suksesin e Southgate: Ai studion trajnerin më të mirë në botë Anglia ja ka arritur të thyejë mallkimin i cili e ndoqi për 28 vite. Ekipi britanik nuk ja dilte të shkonte në çerekfina
Scholes: Bale nuk mund të transferohet tek Unitedit Legjenda e Manchester Unitedit, Paul Scholes nuk beson se në transferimin e Gareth Bale në Old Trafford. Bale u përfo
“Ibra duket si 30-vjeçar” Paul Scholes ka deklaruar se Zlatan Ibrahimovic ende ka sjelljet e një 30-vjeçari pasi sulmuesi vazhdon te jetë në formë