999 rezultate për

scherzinger

Nga Rita Ora te Nicole Scherzinger, njihuni me të dashurat seksi të Hamilton (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton ka qenë në lidhje me disa prej femrave më të njohura të botës së sh
Nicole Scherzinger sjell dhuratën e saj për festat e fundvitit Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të f
Nicole Scherzinger: Hamilton është egoist Nicole Scherzinger kritikoi ish të dashurin e saj, pilotin e “Formula 1”, Lewis Hamilton, duke thënë se ai ka qenë egois
Nicole Scherzinger, në super formë falë David Beckham Është 39 vjeç dhe gëzon një formë që edhe 20-vjeçaret do ta kishin zili. Tani, Nicole Scherzingger rrëfen sekretin e
Nicole Scherzinger kapet në jaht me biznesmenin shqiptar Pasaniku më i famshëm në Shqipëri, ish-futbollisti Oni Hysenbelliu është bërë sërish qendra e vëmendjes se mediave botër
Nicole Scherzinger harbon në një club nate (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë bie në sy dhe bën bujë në media. Këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger ka kaluar një natë të shfrenua
Scherzinger humb mundësinë për "Beywatch" Në një intervistë të dhënë për revistën "Glamour", këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger është shprehur se dëshironte
Edhe Nicole Scherzinger nuk i shpëton ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Ndonëse Nicole Scherzinger ka linja të përsosura, ajo mesa duket nuk ka qënë e kënaqur me hiret e saj. Sipas disa bur
Nicole Scherzinger: Qesharake lidhja me Calvin Harris Nicole Scherzinger ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se mes saj dhe Calvin Harris ka një romancë, pasi kohë më par
Ja kush është i dashuri i ri i Nicole Scherzinger Vitin e kaluar këngëtarja Nicole Scherzinger i dha fund lidhjes së saj 5 vjeçare me yllin e formula 1, Louis Hamilton. P
Lewis Hamilton shuan heshtjen: Ja pse e lashë Nicole Scherzinger Asnjëherë nuk u bë publike arsyeja e vërtetë e ndarjes mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, ndonëse ato tetë vite
Nicole Scherzinger u vë syrin keq meshkujve shqiptarë( FOTO LAJM) Njerzit e famshëm janë shumë të kursyer kur bëhet fjalë për follow në instagram, dhe zakonisht kur ndodh kjo do të thotë
Viola Spiro pranë yjeve, një foto me Nicole Scherzinger Bukuroshja Viola Spiro ndodhet për pushime në ishullin grek Mykonos. Atje është suprizuar teksa ka takuar një person
Romancë mes Calvin Harris dhe Nicole Scherzinger? Calvin Harris çdo ditë e më shumë po shihet në krahë të partnereve të reja pas ndarjes me Taylor Swift, por ai është fot
Scherzinger në krahët e një tjetër sportisti Nicole Scherzinger ka gjetur sërish dashurinë në krahët e një tjetër sportisti, i cili është 13 vite më i vogël. Tashmë
Scherzinger tani në lidhje me një tenist (FOTO LAJM) Grigor Dimitrov, mund të mos jetë një tenist i njohur, por kjo nuk do të thotë që ai nuk do të jetë i suksesshëm edhe ja
Harron Hamilton, Scherzinger në krahët e një tjetër sportisti (FOTO LAJM) Zhgënjimi që mori pas ndarjes me Lewis Hamilton, duket se i ka kaluar, pasi 37 vjeçarja Nicole Scherzinger ka nisur një
Rrikthim për Scherzinger me Hamilton? (FOTO LAJM) Ndarja e tyre bëri shumë bujë, por duket se dy ish të dashurit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton nuk mund të qëndroj
Nicole Scherzinger: Dua një familje të madhe Ajo i ka lënë pas ndjenjat për Lewis Hamilton dhe se tashmë është në kërkim të dashurisë dhe krijimit të një familje më
Harry Styles "çmendet" pas Nicole Scherzinger Kush do ta mendonte që Harry Styles i cili shquhet për lidhjet dhe ndarjet e shpeshta, do të piketonte Nicole Scherzinge