999 rezultate për

scaroni

Milani duhet të ulë pagat, Ibra dhe Donnaruma drejt largimit Milani i sezonit të ri mund të mos ketë në skuadër dy nga elementët më të rëndësishëm të kësaj skuadre. Bëhet fjalë për
Inter dhe Milan akord për stadiumin e ri Inter dhe Milan kanë bashkuar forcat dhe janë gati për ndërtimin e stadiumit të ri. Presidenti i Milan, Paolo Scaroni
Presidenti i Milanit jep lajmin e madh për tifozët Presidenti i Milan, Paolo Scaroni ka dhënë një lajm jashtëzakonisht të gëzueshëm për tifozët e skuadrës. Scaroni ka k
Presidenti i Milanit flet për transferimin e Piatek në San Siro Milan është shumë afër transferimit të sulmuesit polak, Krzysztof Piatek. Ka qenë vet presidenti i Milanit, Paolo Sc
Scaroni: Po mendojmë që të ndërtojmë një stadium të ri bashkë me Interin Milan “janë duke menduar për të ndërtuar një stadium të ri bashkë me Interin” për ta zëvendësuar San Siron, ka konfirmua
Presidentit të Milanit i vjedhin 10 mijë euro Presidentit të Milanit Paolo Scaroni i është vjedhur sot një çantë që mbante 10 mijë euro brenda. Scaroni ishte në nj
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Fjalët e para të Scaroni si president i Milanit Milan do të ketë një president të ri. Ai quhet Paulo Scaroni dhe ka dalë nga Asambleja e ditët së sotme. Fondi “Elli
Ky është presidenti i ri i Milanit Milani i “Elliott” do të fillojë përsëri me një president të ri: Paolo Scaroni. Ish-anëtari i Bordit të Drejtorëve,