999 rezultate për

saudite

Arabi Saudite - Egjipt, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë (FOTO LAJM) Në “Volgograd Arena” po zhvillohet sfida e vlefshme për vendin e tretë dhe të katërt të Grupit A të Botërorit mes Arabis
El-Hadari bën mrekullinë, i pret penalltinë Arabisë Saudite (VIDEO) Portieri i Egjiptit ka bërë mrekullinë duke i pritur penalltinë Arabisë Saudite. 45-vjeçari i priti goditejn e sulmu
Super Salah, Egjipti kalon në avantazh ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Egjipti ka kaluar në avantazh ndaj Arabisë Saudite në "Volgograd Arena". Autori i golit është ylli i Liverpoolit, Mo
Salah udhëheq Egjiptin kundër Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Arabia Saudite dhe Egjipti ndodhen me nga zero pikë në fund të grupit A, dhe sot do te perballen me njëra tjetrën për nd
Avancojnë forcat e sauditëve, Irani dërgon urgjent dy anije ushtarake Tensioni është në maksimum mes Arabisë Saudite dhe Iranit gjatë këtyre ditëve. Avancimi i formacioneve ushtarake të
Ky është lojtari i ndeshjes, Uruguai - Arabia Saudite Ka mjaftuar fitorja 1-0 e Uruguait kundër Arabisë Saudite që ata të kalojnë në raundin tjetër të Kupës së Botës. Pas
Uruguai mposht Arabinë Saudite, kualifikohet në fazën tjetër të Kupës së Botës (VIDEO) Uruguai ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Arabisë Saudite me rezultatin e përgjithshëm 1-0, duke u
Suarez shuan shpresat e Arabisë Saudite në pjesën e parë Pjesa e parë e takimit Uruguaj-Arabia Saudite është mbyllur në favor të uruguajanëve 1-0. Golin e vetëm të kësaj pjes
Zhbllokohen shifrat, Suarez ndëshkon Arabinë Saudite (VIDEO) Luiz Suarez sapo ka kaluar kombëtaren e tij në avantazh. Në minutën e 22' një krosim në zonë topi është afruar pranë
Uruguaj nis "presionin" ndaj Arabisë Saudite që kërkon mbijetesën Luhet në Rostov Arena, ndeshja e dytë e vlefshme për raundin e dytë në grupin A, mes Uruguait dhe Arabisë Saudite. T
Formacionet zyrtare: Uruguaji - Arabia Saudite Uruguaji dhe Arabia Saudite do të luajnë sot ndeshjen e dytë të Grupit A në Kupën e Botës. Djemtë e Tabarezit duan m
5 faktet që duhet ti dini para ndeshjes Uruguaj-Arabia Sudite Uruguaj do të përballet sot me Arabinë Saudite në "Rostov Arena" ndeshje kjo e vlefshme per grupin A, të Botërorit.
Tmerr tek ekipi i Botërorit, avioni merr flakë në ajër (VIDEO) Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapl
Avioni i Arabisë Saudite në mes të flakëve (FOTO LAJM) Skuadra e Arabisë Saudite ishte duke udhëtuar për në Rostov, ku do të mbaj ndeshjen e dytë, por avioni i tyre është kapl
Rrjetet sociale tallen me lojtarët e Arabisë Saudite tek goli i Cheryshevit (FOTO LAJM) Pas lajmit që bëri xhiron e të gjitha rrjeteve sociale, për faktin se Salem Al Davsari i Arabisë Saudiet kishte veshur f
Gabimi trashanik në fanellën e lojtarit të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Anësori 26-vjeçar i ekipit të Vijarealit ka zbritur sot në fushën e lojës me ekipin e tij të Arabisë Saudite për luajtur
Spektakël dhe gola, Rusia fiton bindshëm ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka fituar bindshëm ndaj Arabisë Saudite në ndeshjen e tyre hapëse në Kupën e Botës me rezultatin e përgjithshëm 5-
Rusia deklason Arabinë Saudite, shënon dy gola të shpejtë (VIDEO) Rusia nuk ndalet pasi ka shënuar edhe dy gola të shpejtë ndaj Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Goli i katër u
Rusia e pandalshme, shënon edhe golin e tretë ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Rusia ka shënuar edhe golin e tretë përballë Arabisë Saudite në "Luzhniki Stadium". Autori i golit është Artem Dzyub
Statiskat e pjesës së parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Në stadiumin “Luzhniki” të Moskës po luhet ndeshja e parë e Kampionatit Botëror të futbollit, Rusi-Arabia Saudite. Ka