999 rezultate për

sattiva

Droga mbulon rrugën, aksidenti nxjerr zbuluar shoferin në Milot Një aksident ka ndodhur mbrëmë në orët e vona. Një makinë është aksidentuar duke nxjerrë në shesh se ishte e ngarkuar
Kapen 64 kg kanabis në Memaliaj, arrestohet 50-vjeçari Policia ka sekuestruar 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në pranga ka rënë sh
Kapet i “forti” i Skraparit për kultvim droge Në kuadër të operacionit të koduar “AGIMI”, policia e Beratit ka sekuestruar 297 kg kanabis dhe 175 bimë. Nderkohe ja
Policia gjen thasë me 107 kg kanabis në një fshat të Këlcyrës Policia ka gjetur dhe sekuestruar 107 kg lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sattiva në Këlcyrë. Këlcyrë, Përmet
Kapen 51 lëndë kanabis në Mat, procedohet Kryeplaku i fshatit Policia e Matit ka gjetur dhe sekuestruar 51 bimë narkotike Cannabis Sattiva. Mësohet se policia ka proceduar në gje
Dështon plani djallëzor i lushnjarëve, shikoni ku ia gjeti policia drogën (VIDEO) Dy të rinj nga Lushnja kishin menduar të kalonin një sasi prej 15 kg kanabis për në Greqi, por plani i tyre ka dështuar
I zbulohet "sera e drogës" jashtë shtëpisë, në pranga 54-vjeçari nga Përmeti Policia e Përmetit ka finalizuar operacionin “BEFASIA”, ku ka sekuestruar 16.5 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sat
1 ton drogë në furgon, shpallet në kërkim vlonjati (FOTO LAJM) Policia ka bllokuar një furgon në të cilin është gjetur dhe sekuestruar një sasi prej 932 kg lëndë narkotike e dyshuar C
10 pako me drogë në makinë, arrestohet fieraku në Kakavijë Policia ka kapur dhe sekuestruar 6 kg lëndë narkotike, kanabis Sattiva si dhe ka vënë në pranga një shtetas. Policia
Ku i ka shkuar mendja?! Shikoni ku e ka fshehur drogën ky shofer Policia kufitare ka arrestuar një shtetas pasi akuzohet se ka tentuar të trafikojë Cannabis Sattiva drejt Italise.
Fshehu drogën në stan me bidona, arrestohet pronari 74-vjeçar (VIDEO) Një tjetër sasi droge është kapur në Vlorë ku policia ka vënë në pranga 1 shtetas dhe ka sekuestruar 62 kg lëndë narkoti
Do t'a trafikonte në Itali, kapet fieraku me furgonin plot me drogë (VIDEO) Policia e Fierit ka sekuestruar 78 kg lëndë narkotike kanabis, si dhe ka vënë në pranga një shtetas. “Në dalje të qyt
770 fidanë kanabis, procedim kryetarit të fshatit Verion në Krujë (VIDEO) Një aksion i policisë së Krujës është finalizuar duke sekuestruar 130 bimë dhe 770 fidanë të dyshuara Cannabis Sattiva n
Kapet me 26 kg kanabis, arrestohet 21-vjeçari në Vlorë Një 21 vjeçar është arrestuar nga Policia e Vlorës pasi në automjetin e tij janë gjetur 26 kg lëndë narkotike e llojit c
Arrestohet 23-vjeçari në Tiranë, policia i gjen 20 kg drogë në makinë Policia e Tiranës bëri të mundur arrestimin e një 23-vjeçari ditën e djeshme pasi u kap me një sasi të madhe kanabisi.
EMRI/ Arrestohet i riu në Tiranë, i gjendet hashash Policia e Tiranës bën me dije se ka vënë në pranga një të ri pasi është kapur me hashash në kryeqytet. Gjatë një kont
FIER / Policia sekuestrohen 8 kg drogë, në pranga përdoruesi Gjatë një operacioni të koduar "MBROSTARI", policia e Fierit ka sekuestruar 8 kg lëndë narkotike cannabis sattiva, dhe k
EMRI/ Pranga 28 vjeçarit nga Tirana, fshihte thasët me kanabis në banesë Uniformat blu kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të një shtetasi, pasi fshihte drogë në mjetin e tij dhe në ban
Kapet me 50 kg kanabis në banesë, arrestohet 49-vjeçari në Tiranë Një shtetas është arrestuar në Tiranë, pasi është kapur në flagrancë, pasi në banesën e tij u gjet një sasi prej 50 kg k
DURRES/Sekuestrohen 700 kg kanabis, policia shpall në kërkim 51 vjeçarin (FOTO LAJM) Një 51 vjeçar është shpallur në kërkim, pasi posedonte një sasi të konsiderueshme lënde narkotike. Bëhet fjalë për rreth