999 rezultate për

sativa

Lëviznin me drogën në makinë, arrestohen 2 persona në Fier Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë dy persona, pasi u kapën me lëndë narkotike në makinë. Sipas uniformave bl
Shpërndanin "mall" bashkë: Arrestohet 22 vjeçari në Tiranë, në kërkim një tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 22-vjeçar që posedonte dhe shpërndante lëndën narkotike, si dhe shpallet
Aksion në Tiranë, vihen në pranga 3 zyrtarë Policia e Tiranës ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Gropaj dhe dy inspektorë pyjesh me akuzën për shpërdorim detyre
Po shiste heroinë mes Tiranës, policia kap mat 42 vjeçarin Policia e Shtetit ka kapur mat një person në Tiranë duke shitur heroinë dhe kanabis sativa. Gjatë mbrëmjes së të mart
U kapën me kanabis e kokainë, policia arreston dy të rinj në Tiranë Dy të rinj nga Tirana janë arrestuar nga policia në zonën e Picallës, në Kryeqytet. B. Z., 22 vjeç dhe F. A., 30 vjeç
Goditet dyshja e shpërndarësve në Tiranë, si i zbuloi policia Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Baldushku" duke arrestuar dy persona. Në pranga ranë: B. Z., 22
Kubikë me kanabis në oborr si të ishin kastraveca, i riu përfundon në pranga Një i ri është vënë në pranga në Fushë-Krujë pasi kultivonte bimë narkotike në kopësht. Policia e Durresit ben me dij
31 vjeçari përfundon në pranga, policia i sekuestron "bar" në shtëpi Policia e Vlorës ka sekuestruar 14 kg e 406 gramë kanabis sativa dhe ka arrestuar poseduesin e drogës, një 31-vjeçar.
Shpërndanin "bar" bashkë: Arrestohet babai, në kërkim i biri Finalizohet operacioni policor "Proper Movement". Policia Kamëz ka arrestuar në flagrancë një 58-vjeçar që posedonte
"Çokollata", mall dhe ora dore: I riu në Tiranë e pëson keq Policia e Tiranës ka goditeur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Arrestohet në flagrancë 27-vjeçar
Lanë "të bardhën" për të shpëtuar kokën, si i ikën policisë 2 të rinjtë në Shkodër Policia e Shkodrës ka sekuestuar 51 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa dhe një sasi fishekësh luftarakë. Ky operacion
3 persona për 1.8 gram "bar jeshil", si u prangosën 3 gjirokastritët Seksioni për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në Gjirokastër ka arrestuar tre persona për një sasi totale për 1.8 gr
"Na sillni FNSH-në se mos na e marrin": Policia kap qindra rrënjë kanabis në Krujë Zbulohet një tjetër zonat e kultivimit të kanabisit në vend. ABC News ka mësuar se, të premten rreth orës 19:00 u rap
Kontrolle të befasishme në Fushë Krujë, shtëpitë pastrohen nga lëndët narkotike Tetë persona janë arrestuar ndërsa 3 janë shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike në Fushë Krujë. Dy ope
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca
Kapet me kanabis në lokal, arrestohet 44-vjeçari në Pogradec Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.B,
Mbolli hashash në ballkon, policia kërkon paraburgim për Kaçanikasin Prokuroria Themelore në Ferizaj, ka paraqitur kërkesë në gjykatën e këtij qyteti për caktimin e masës së paraburgimit ku
Policia, mos lëviz! Dalin pamjet e arrestimit të trafikantëve (VIDEO) Kanë dalë pamjet e arrestimeve në kuadër të operacionit "Brezi i gjelbër" sipas të cilit kanë rënë në pranga gjithsej 61
Arrestohet 38-vjeçari me 68 kg drogë në Kapshticë Njw 38-vjeçar ka rwnw nw prangat e policisw nw Kapshticw pasi wshtw kapur duke transportuar njw sasi tw konsiderueshme d