999 rezultate për

sassuolo

Milani ngec ndaj Sassuolos, largohet nga zona Champions (VIDEO) Milani është ndalur sonte ndaj Sassuolos me shifrat 1-1 në "San Siro", ndeshje e vlefshme për javën e 31 të Serie A.
Milan barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Milani ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "San Siro". Autori i golit është kroati Nikola Kalinic që realizon n
Sassuolo shokon Milanin (VIDEO) Sassuol ka befasuar Milani duke kaluar në avantazh në "San Siro". Ai që ka shënuar është Matteo Politano në minutën
100 pasime të sakta, Hysaj më i miri ndaj Sassuolos Napoli u ndal sërish dje, teksa barazoi në transfertë ndaj Sasuolos me rezultatin 1-1, duke bërë që ëndrra e titullit ka
Hamsik: Jemi të zhgënjyer Marek Hamsik ndjeu se Napoli ishte superiore, por nuk ishte e mjaftueshme për të mundur Sassuolo. Sassuolo dhe Napoli
Napoli ngec ndaj Sassuolos, humbet terren në klasifikim (VIDEO) Napoli ka bërë një hap fals sot ndaj Sassuolos duke barazuar 1-1 në "Mapei Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 30-t
Napoli barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është, Jose Maria Callejon në minu
Sassuolo shokon Napolin (VIDEO) Sassuolo ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar golin është mesfushori, Matteo Poli
Gjimshiti pjesë e 20 mbrojtësave më të dobët në Seria A këtë javë Pavarësisht se në humbjen e Beneventos, ndaj Interit me rezultatin 2-0, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ishte një nga
Juven e zë "haku" i Sassuolos, ylli i skuadrës mungon një muaj Juventus fitoi 7-0 ndaj Sassuolos por ky triumf nuk erdhi pa kosto. Mësohet se pas dëmtimit të pësuar gjatë ndeshjes, Bl
Allegri i kërkon të gjithë: Dhe të dëmtuarit duhet të luajnë Në prag të ndeshjes Juventus - Sassuolo, trajneri Allegri u bën thirrje edhe lojtarë të dëmtuar që të shtrëngojnë dhëmbë
Juventus nis ofertën zyrtare për Politanon Gazzetta dello Sport raporton se Juventusi ka nisur një ofertë prej 25 milionë eurosh për Matteo Politanon e Sassuolos.
Kur u mendua se lojtari do i bashkohej Napolit, ndërhyn Juventus Napoli vijon të jetë aktiv në merkato, teksa pas Amin Younes, po ngulmon edhe për mesfushorin e avancuar të Sassuolos, M
Roma nuk di të përfitojë, ndalet nga Sassuolo në shtëpi (VIDEO) Roma nuk ka shkuar më shumë senjë barazim me Sassulon. Ndeshja u mbyll me rezultatin e barabartë 1-1. Pjesa e parë i
Zyrtare: Fabio Cannavaro pensionohet nga futbolli Paolo Cannavaro ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli dhe do ta ndihmojë vëllain e vet, Fabion, në skuadrën kine
​Benevento një ndeshje larg thyerjes së rekordit të Unitedit Benevento është vetëm 90 minuta larg thyerjes së një rekordi të zi të Manchester United, atë të 13 humbjeve radhazi në k
Milani fiton kundër Sassuolos dhe shpëton Montellan nga shkarkimi (VIDEO) Milani ka mposhtur Sassuolon me rezultatin 0-2 në takimin e vlefshëm për javën e 12-të të Serisë A. Një fitore kthes
Formacionet zyrtare: Sassuolo - Milan Sassuolo do të ketë përballë Milanin e Montellas në "Mapei Stadium" Vendasit duna fitore që të largohen nga zona e ft
Napoli thyen Sassuolon në "San Paolo", rimerr kryesimin (VIDEO) Napoli ka mundur me rezultatin 3-1 në "San Paolo" Sassuolon në xhiron e 11-të në Serie A. Napolitanët e mbyllnin pje
Sassuolo 1-3 Juventus, notat e lojtarëve (Foto) Juventusi ka mposhtur Sassuolon në udhëtim me rezultat 3-1 në takimin e vlefshëm për javën e katërt të Serie A. Sku