999 rezultate për

sassuolo

Mposht Sassuolon, Milan i rikthehet fitores në Serie A (VIDEO) Milan ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Sassuolos me rezultatin 1-4 në "Mapei Stadium". Franck Kessie
Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fern
Milan kalon në avantazh ndaj Sassuolos (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori Franck Kessie në mi
Surprizë e bukur në Serie A, skuadra modeste në vend të dytë Sassuolo vazhdon momentin pozitiv në këtë fillim sezoni. Në Reggio Emilia skuadra e De Zerbit mposhti 3-1 me përmbysje E
Ronaldo "ngatërron" Sassuolon me Barcelonën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Juventus është përballur me Sassuolon ndaj të cilës ka fituar me rezulatat 2-0. E veçanta e kësaj nd
U kthye në "turpin" e Juves, kaq mund të dënohet Costa (VIDEO) Ylli i Juventusit, Douglas Costa ka bërë një veprim mjaftë vulgar ditën e djeshme në ndeshjen kundër Sassuolos. Edhe
Statistika të frikshme, shikoni sa goditje bëri Ronaldo sot kundër Sassuolos Cristiano Ronaldo i dha fitoren sot Juventusit me dy golat e shënuar kundër Sassuolos në "Allianz Stadium". Por ai k
Sassuolo ngushton shifrat me një supergol (VIDEO) Sassuolo ka ngushtuar rezultatin në 2-1. Goli ka ardhur nga Babacar me një super goditje me kokë. Në këtë gol ka
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
E pabesueshme çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventus po përballet me Sasussuolon për javën e katërt në Serie A. Kjo sfidë ka nsiur me shumë vrullë nga ana e "Zo
Formacionet zyrtare, CR7 udhëheq Juven kundër Sassuolos Juventus do të pres Sassuolon për ndeshjen e javës së katërt të Serie A. Kujtojmë se skuadra e Cristiano Ronaldos ka
Inter kërkon fitoren e parë Kanë kaluar 7 ditë që nga ajo humbje befasuese ndaj Sassuolos në Reggio Emilia, në ndeshjen e parë sezonale dhe Interi s
Interi kërkon fitoren e parë kundër Torino-s Interi e ka nisur jo në mënyrën me të mirë të mundshme kmapionatin italian, ku para një jave pësojë një humbje dramatik
Spalletti “harron” Sassuolon, përgatit ndryshimet për sfidën me Torinon Humbja me Sassuolon nuk la aspak shije të mirë në ambientin zikaltër dhe i pari që e di mirë këtë është pikërisht trajne
Interi arrin marrëveshjen me Atletico Madrid për mbrojtësin kroat Inter ka arritur një marrëveshje me shumën e 25 milionë eurove për mbrojtësin e krahut të djathtë të Atletico Madridit,
Milan me objektiv të ri për sulmin, pëlqehet Politano i Sassuolos Milan po mendon të forcohet në sulm për sezonin e ardhshëm. Ata së fundmi kanë dhe objektiva të reja për në merkaton e v
Trajneri i Sassuolos sulmon Interin: E kishit mendjen tek Lazion, por humbët nga ne "Duhet të fitojmë me Lazion për të synuar Championsin". Kjo ishte fraza e përmendur gjatë gjihtë javës nga Interi pavarë
Sassuolo i shuan ëndërrën Interit për një vend në Champions League (VIDEO) Inter ka marrë një shuplakë të madhe sonte ndaj Sassuolos, ku është munur me rezultatin 1-2 në "Giuseppe Meazza", ndeshj
Sassuolo shokon Interin (VIDEO) Sassuolo ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është sulmuesi Do
Spalleti karikon Interin para dy finaleve me Sassuolon dhe Lazion Interi ka dy finale para me të cilat do të vlerësojë sezonin si pozitiv ose negativ. Sassuolo këtë të shtunë dhe një jav