999 rezultate për

sassuolo

Shtohen rastet me koronavirus në Serie A, infektohen edhe te Sassuolo Serie A rrezikon të shkojë drejt një tjetër mbylljeje. Pas skuadrave si Milan, Genoa, Napoli e Juventus, së fundmi ed
Milani në avantazh, Ibra tund sërish rrjetën (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic nuk ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Sassuolos duke kaluar përsëri në avantazh Milanin 1-2.
Formacionet zyrtare, Sassuolo Milan Milani do të vazhdojë luftën për pozitën e pestë që dërgon në Ligën e Evropës, ku kësaj radhe përballë do të ketë Sassuo
Sassuolo-Milan, formacionet e mundshme Milan do të ketë një udhëtim të vështirë në Sassuolo. Rosonerët janë duke kaluar në një formë të lartë dhe këtë shpre
Ronaldo paraqitje zhgënjyese, portugezi statistika katastrofë ndaj Sassuolos Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyerse në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bar
Gjashtë gola plot emocione por jo fitues në sfidën Sassuolo- Juventus Juventusi e nisi mirë takimin, kur pas 12 minutave, kishte epërsi prej 0-2. Danilo në minutën e 6’ dhe Gonzalo Higuai
Juventusi gjen golin e dytë ndaj Sassuolos (VIDEO) Juventusi është duke luajtur në udhëtim te Sassuolos në kuadër të xhiros së 33-të të ligës italiane. Torinezët janë d
FORMACIONET/ Pranë titullit, Juventusi kërkon me ngulm fitoren ndaj Sassuolo Sassuolo dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër ësh
Lazio pëson humbjen e 3 rradhazi, Sassuolo e mposht me përmbyjse në "frymën e fundit" (VIDEO) Skuadra e Lazios ka pësuar humbjen e tretë radhazi në Serie A. Ekipi nga kryeqyteti italian sot u mposhtë në "Olimipi
Lazio kalon në epërsi ndaj Sassuolos (VIDEO) Lazio ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sassuolos 10 minuta nga fundi i pjesës së parë. Për vendasit është spa
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
Barazuan ndaj Sassuolos, Conten nuk e mbajnë nervat Interi humb dy herë epërsinë në një ndeshje dramatika e cila përfundoi 3:3, me Nerazzurri që humbën mundësinë për të ush
Conte para ndeshjes me Sassuolon: Do bëjmë ndryshime, çdo ndeshje e kemi si një finale Pasi e nisi me fitoren 2-1 në ndeshjen e prapambetur ndaj Sampdorias, Interi do të rikthehet sërish në terrenin e “San S
Milani hyn në garë për yllin e Sassuolos Është edhe Milani në listën e skuadrave pretendente që duan të firmosin me sulmuesin anësor të Sassuolos Jeremie Boga. K
Pas Sassuolos, është Parma skuadra e radhës që konfirmon rikthimin në stërvitje Në Itali numërohet edhe skuadra e katërt që ka konifrmuar rikthimin në qendrën stërvitore, pasi regjioni Emilia-Romagna
ZYRTARE/ Sassuolo skuadra e parë e Serie A që kthehet në stërvitje Pas njoftimit se regjioni Emilia-Romagna ka hapur qendrat për atletët, Sassuolo ka njoftuar se do ta shfrytëzojë të drej
Rajoni i Emiglia Romagnas kundër qeverisë, u jep leje 4 skuadrave italiane të nisin stërvitjet kuadrave si Bologna, Parma, Spal dhe Sassuolo iu është dhënë leja për të rifilluar stërvitjet më 4 maj nga presidenti i
Vazhdimi i sezonit në Serie A, trajneri i Sassuolos ka një propozim Me një situatë e cila është ende larg kthimit në normalitet, trajneri i Sossuolos, De Zerbi ka një propozim për Serie A.
E goditi me top para ndeshjes, Cornelius fton për birrë tifozin (Video) Ishte një gjuajtje normale gjatë nxehjes para ndeshjes me Sassuolon, ajo e sulmuesit Andreas Cornelius, por topi përfund
Sassuolo mposht Romën me "poker" golash (VIDEO) Roma është turpëruar nga Sossuolo në shtëpinë e kësaj të fundit. Skuadra e kryeqytit është mposhtur me rezultatin e t