999 rezultate për

sarri

Formacionet zyrtare: Juventus-Lokomotiv Moscow, Sarri befason me skemën Juventusi do të presë pas pak në shtëpi rusët e Lokomotivës së Moskës. Bardhezinjtë janë të parët në grup me 4 pikë d
Buzëqeshin tifozët e Juves, Sarrit i rikthehen nga dëmtimi 3 lojtarë Pas fitores ndaj Interit në “San Siro” dhe vendit të parë në kampionatin italian, për Juventusin vijnë lajme të mira edh
Buffon: Sarri ka sjellë stimuj të rinj, Interi rivali kryesor për titulll Pas një viti në Paris, të gjithë prisnin që Gigi Buffon të “varte dorezat në gozhdë”, por gardiani italian vendosi të ri
"Sarri rreh Conten", shikoni disa super meme nga derbi i Italisë (FOTO LAJM) Interi u mposht dje 1-2 në San Siro nga Juventusi në derbin e Italisë që gjithmonë rezervon spektakël, shkruan Albeu.c
Sarri: Absurde të flasësh për titull, nesër nuk ka favoritë Interi dhe Juventusi do të përplasen mbrëmjen e nesërme në një sfidë që ka të gjithë vëmendjen e Italisë. Në kuadër të p
Sarri dëshiron mesfushorin e Chelsea te Juventusi N’Golo Kante mund të konsiderohet aktualisht si lojtari më i mirë te Chelsea, pas largimit të Eden Hazardit në verë te R
Shënoi në Champions, Higuain mohon "ringjalljen" falë Sarrit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain ka rigjetur golin në Champions League pas 18 muajsh, pasi shënoi golin e parë për
Sarri i vetëdijshëm, Juventusi do Champions League Champions League, është objektivi numër një sërish i Juventusit. Juve nuk e ka fituar trofeun e Champions League për
Sarri: Nuk jemi gati të luajmë me treshen Ronaldo-Huguain-Dybala Maurizio Sarrit i pëlqen ideja që një ditë të luajë me treshen sulmuese, Ronaldo-Dybala-Higuain. Në konferencën për s
Sarri ironizon Interin: Nuk i kemi parë fare, është mirë kur ke 3 sulmues Trajneri i Juventusit, Mauricio Sarri u ndal të analizojë ndeshjen e skuadrës së tij, në toren 2-0 ndaj Spal. “Patëm
Sarri: Duhet të rregullohemi në mbrojtje, Cuadrado po bën mjaft mirë Maurizio Sarri, trajneri i Juventusit, menjëherë pas ndeshjes së fituar me Brescian u ndal te paraqitja e ekipit: "Nu
Brescia-Juventus, formacionet zyrtare: Ronaldo pushim (FOTO LAJM) Juventusi do të jetë pa Cristiano Ronaldon kundër Brescias së Mario Balotellit, në ndeshjen e sotme të Serie A në “Stadi
"Do bëjmë futbollin që unë kam në mendje", Sarri: Bernardeschi në të ardhmen do të jetë mesfushor Juventusi do të përballet si vendas ditën e nesërme me Helas Veronën, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 4-t në Serie A
Sarri tregon ku gaboi Juventusi ndaj Atleticos Mauricio Sarri shpreh keqardhjen që doli vetëm me 1 pikë nga transferta me Atleticon e Madridit. Edhe pse pranon se J
Atletico Madrid-Juventus, formacionet zyrtare: Sarri debuton me bardhezinjtë në Champions (FOTO LAJM) Atletico Madrid dhe Juventus mund të jenë mësuar të ballafaqohem me njëri-tjetrin në fund të garës së Ligës së Kampionëv
Juventus në alarm para ndeshjes me Atletico Madrid Nuk është një moment i mirë për Juventusin në lidhje me dëmtimet që kanë prekur skuadrën. Fillimisht bardhezinjtë hum
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
U dëmtua në ndeshjen ndaj Fiorentinës, vjen lajmi i keq për Sarrin Juventusi luajti ditën e djeshme kundër Fiorentnës në fushën e këtyre të fundit, në ndeshjen që u mbyll me barazimin 0-0
Sarri flet për sëmundjen e tij: Nuk mund të merrja frymë Trajneri i Juventusit Maurizio Sarri kishte kaluar disa kohë larg klubit për shkak që ishte i sëmurë, por kohët e fundit
Juventus publikon listën e lojtarëve ndaj Fiorentinës, Sarri lë sërish jashtë yllin e ekipit Juventusi do të udhëtojë në Firence, për tu përballur me Fiorentinën, në stadiumin Artemio Franchi në orën 15:00. “Ba