999 rezultate për

saren

Puthi në buzë Sarën, Atdheu infektohet me COVID-19 e braktis Për'puthen (FOTO LAJM) Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të "Për’Puthen". Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Z
Ka rënë në dashuri me Andin? Jasmin bën publikisht deklaratën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme kanë plasur çokollatat në emisionin “Për’puthen”. Teksa në studio u komentuan puthjet e famshme që
Plasin puthjet në Përputhen: Atdheu me Sarën, Andi me Jasminën Ka pasur shumë surpriza në këtë PërPuthen Prime. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e "d
Prindër shumë shpejt, Sara dhe Ledri s'mund të dukeshin më bukur (FOTO LAJM) Në vetëm pak javë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me një vajzë. Pas publikimit të pr
Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.
Do bëhen me bebushe, Ledri tregon planet e dasmës me Sarën Ledri Vula është gati të jetë një baba shembullor! I ftuar tek "E Diela Shqiptare" Ledri, bashkë me familjen e tij folën
Aspak të hijshëm, Dj Blunt dhe Real 1 për Sarën e Ledrit: Do e kapësh duke tradhëtuar (FOTO LAJM) Video e Ledri Vulës dhe Sarës kur zbuluan gjininë e vogëlushes së tyre bëri xhiron e rrjetit ku të gjithë u shprehën të
"E tërheqin meshkujt me makinë luksoze", Xhensila Pere "turpëron" Xheisarën (FOTO LAJM) Të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin mikeshat e ngushta Xhensila Pere dhe Xheisara Frisku. Në sfidën e vend
"Shoqet e saj me kishin qejf, por..." Ledri tregon si e njohu Sarën (FOTO LAJM) Ledri Vula është një nga reperët më të dashur nga shqiptarët dhe mezi pritet çdo këngë e tij për tu shndërruar më pas në
Kaq romantik nuk e kishit parë, Leri uron Sarën me fjalë zemre në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, edhe urimet dhe ngjarjet e tyre janë publike. Sot S
U bë baba i një fëmije me Sarën, Kastro tregon planet Pak javë më parë artisti Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Sara solli në jetë një djalë, të cili
Dasmë pas karantinës, prindërit e Ledrit zbulojnë planet për reperin dhe Sarën (VIDEO) Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e këngëtarit Ledri Vula ishin të ftuar te “Rudina” në Tv Klan. Çifti treguan për
Edhe pse larg njëri-tjetrit, Ledri Vula sapo postoi foton më të bukur me Sarën (FOTO LAJM) Mesa duket këto ditë karantine, Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha nuk po i kalojnë bashkë dhe kjo ka bërë që ata
Më në fund, Ledri Vula konfirmon lidhjen e shumpërfolur me Sarën (FOTO LAJM) Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej p
U përfol për lidhje me Romeon, Jonida përballet për herë të parë publikisht me Sarën (VIDEO) Pak kohë më parë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre.
Vajza, është koha të njheni me Sarën që ju "mori" Ledri Vulën (FOTO LAJM) Si fillim të sqarohemi. Ledri ka patur gjithnjë hijen e beqarit më seksi dhe më të dëshiruar, por të gjithë e dimë mirë
Dasma VIP "tradhton" Ledri Vulën, publikohen pamjet përqafuar me Sarën (VIDEO) Ledri Vula është shumë i dashuruar dhe më në fund kemi mundësinë ta vërtetojmë këtë që thamë! Ai tregohet shumë i rez
Ky është personi i vetëm që doli kundër martesës së Ledion Liços me Sarën (VIDEO) Muajin e kaluar Sara Hoxha dhe Ledion Liço e kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare me një dasmë madhështore, të organ
Ledioni i bën dedikimin më të veçantë Sarës (FOTO LAJM) Video në YouTube e publikuar nga Lori Hoxha nga prapaskenat e dasmës së motrës së saj Sara Hoxha me moderatorin Ledion L
Tallën pastruesen, fansat masakrojnë me komente ofenduese Rozën e Dasarën (VIDEO) Eshtë bërë virale ditën e sotme një video ku shihen dy moderatoret Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj. Një video e dy mod