999 rezultate për

sardi

Hit absolut, Dafina kthen një prej këngëve të saj të vjetra (VIDEO) Artistja e njohur, Dafina Zeqiri, ka hasur probleme vazhdimisht me menaxhimin online të projekteve të saj. Ndërrimi
"Unë me bukë, ajo me gur", Dj Sardi ndan momentet epike me të dashurën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, Dj Sardi ka pranuar se është duke përjetuar historinë e tij të dashurisë që ka vendosur ta ndajë me të
Kaq romantik nuk e dinit, Sardi publikon foton në perëndim me partneren (FOTO LAJM) Dj Sardi ka publikuar si rrallëherë një foto romantike me partneren e tij! Në postimin e fundit në Instagram, ai shfa
Më në fund! Dj Sardi zbulon fytyrën e vajzës që i ka marrë zemrën prej 12 vitesh (FOTO LAJM) DJ Sardi ka zbuluar fytyrën e të dashurës së tij, të cilën e mban misterioze prej kohësh. Kohët e fundit lidhja e Sar
E mbante të fshehtë prej kohësh, Dj Sardi zbulon më në fund të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi jetën private e ka ruajtur gjithmonë larg syrit të publikut, por lidhja e tij me një vajzë misterioze kohët e f
Mbeti i paralizuar, ish-kapiteni kuqezi dhe shokët e klasës e surprizojnë në studio Gesardi para disa vitesh vuante nga një sëmundje e trashëguar, e cila i dobësonte muskujt duke e penguar që të ecë norma
Fundjava e nxehtë e DJ Sardit, publikon foton pikante me të dashurën (FOTO LAJM) Dj Sardi ka trazuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lidhjet me vajzat e famshme. Kohët e fundi
Nga unaza te propozimi romantik, Dj Sardi i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Dj Sardi ka preferuar gjithmonë që jetën private ta ruajë larg syrit të publikut, por së fundmi pasi u mësua lidhja e ti
Dj Sardi konfirmon lidhjen e re të dashurisë, cila është vajza që i rrëmbeu zemrën (FOTO LAJM) Një ndër Dj më të famshëm në Shqipëri është padyshim Sardi. Dj Sardi është përfolur jo pak në media për jetën e tij p
Si gjykata e liroi Sulejmanin e bandës së Durrësit: Ishte i vogël kur kreu vrasjen (FOTO LAJM) Endrit Dokle dhe Lulzim Berisha nuk janë të vetmit ish-anëtarë të Bandës së Durrësit që janë liruar nga burgu sëfundmi.
Zbulohet lidhja e dashurisë së DJ Sardit, kush është vajza që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) Dj Sardi është prej vitesh tashmë një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku e sidomos nga femrat dhe një nga dj-t më
Dalin emrat, dy viktimat e fundit nga tërmeti ishin nënë e bir Tërmeti i fortë i rënë sot në mëngjes ka arritur të marrë 22 jetë njerëzit dhe më se 600 të tjerë i ka lënë të plagosur.
Sardi tha se janë bashkë, Jonida e mohon publikisht lidhjen me të Sardi u pyet nga moderatori Turi Hyska nëse ishte i vërtetë lajmi për lidhjen me Vokshin. DJ-i u përgjigj me një fjal
Askush nuk e dinte, Sardi tregon lidhjen e hershme me këngëtaren shqiptare Pak e dinin por mes Sardit dhe Irma Libohovës paska një marrëdhënie familjare të hershme. Artistja Libohova ka postua
Motra e Sardit është spikerja e famshme në Shqipëri dhe askush se dinte! Këngëtarja e njohur shqiptare Irma Libohova ka zbuluar disa informacione që nuk i kemi ditur më parë për dy muzikantët e
Sardi gjuan publikisht moderatoren e njohur: Vdeksh se na sëmure DJ Sardi është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, i cili shumë herë bëhet pjesë e lajmeve rozë për
Dj Sardi rrëfen herën e parë: Vajzën ma bënë dhuratë DJ Sardi, është një ndër më të preferuarit e rinisë shqiptare dhe kërkohet në shumë clube nate. Së fundmi, i ftuar në
Rrëfimi i rrallë i Dj Sardit, i ati nuk ia pëlqen këngët DJ Sardi, një ndër më të preferuarit e rinisë shqiptare. Për emisionin “Jo Vetëm Modë”, Dj Sardi rrëfen prapaskenat e kë
Sardi dhe e dashura nuk fshihen më, dalin hapur në evente Vetëm pak kohë më parë u publikua lajmi për lidhjen e Dj.Sardit me balerinën Jora Hodo. Asokohe asnjëri nga prej të d
Fifi ''ngacmon'' Sardin (FOTO LAJM) Këngëtarja Fifi dhe DJ Satrdi kanë shkëmbyer disa batuta me njëri tjetrin teksa kanë qenë të ftuar tek ''Kush vjen për d