999 rezultate për

sarandes

Çfarë po ndodh në Sarandë? "Shqiponjat" blindojnë rrugët e qytetit Policia e Sarandës është në aksion së bashku me forcat Shqiponja duke ushtruar kontrolle në rrugët hyrëse dhe dalëse të
Kush janë anëtarët e "grupit të Sarandës", dalin pamjet (FOTO LAJM) Zbulohen detaje lidhur me grupin e Sarandës të kapur lidhur me një sërë grabitjesh me dhunë të ndodhura në zonën e Bashk
Në gjendje kritike për jetën, i mituri dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një fëmijë është sëmurur ditën e sotme në Sarandë dhe është dërguar në gjendje kritike për jetën, me helikopter në Tir
"Ping-pong" me akuzat për shitjen e detit, Braçe nxjerr videon për Bashën Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku ka reaguar sërish në lidhje me debat
Punëtori humb jetën aksidentalisht, dy të arrestuar në Sarandë Policia e Sarandës ka arrestuar dy persona të cilët janë përfshirë në një sherr së bashku me dy persona të tjerë. Sip
Ra nga lartësia në Ksamil, humb jetën gruaja Plazhin i Ksamilit është tronditur nga një ngjarje e rëndë. Mësohet se një 69-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht ng
FNSH në aksion, tronditet Saranda nga të shtënat e armëve Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbremëjn e sotme në Sarandë duke tronditur qytetarët. Krismat e armëve u dëgjua
Jep dorëheqjen kreu i Kadastrës në Sarandë Ardian Kola, kreu i Kadastrës së Sarandës ka dhënë ditën e sotme dorëheqjen nga detyra pas drejtimit prej më shumë se 14
Sherr me grushta mes doganierëve në portin e Sarandës Një konflikt mes dy doganierëve ka degraduar, duke përdorur më pas dhe grushtat. Ngjarja ka ndodhur në Portin e Saran
I vuri flakën flamurit shqiptar në mes të Sarandës, në kërkim minoritari grek Ka shkaktuar jo pak zemërim videoja e rëndë një minoritar grek digjte flamurin shqiptar në mes të Sarandës. Manol Vit
Greku dogji flamurin shqiptar në mes të Sarandës, reagon PDIU (FOTO LAJM) Ka shkaktuar shumë reagime videoja e djehsme ku digjej flamuri shqiptarë nga ekstremistë grekë. Për këtë ka reaguar e
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
Në kërkim prej kohësh, si u kap i riu në Sarandë Një 27 vjeçar i cili ishte prej disa kohësh në kërkim është vënë në pranga nga Policia e Sarandës. Kastriot Jonuzaj ë
Kapen dy të rinj nga Tirana në Srandë, çfarë iu gjet brenda kasolles ku fshiheshin Policia e Sarandës ka arrestuar dy të rinj nga Tirana pasi kishin mbjellë disa rrënjë kanabis në qytetin bregdetar. M
Shpërthen në të shara deputeti i Sarandës pasi e "zbythin" qytetarët: O b*thq*ra Në një video, të publikuar, shihet se si qytetarët në Sarandë janë mbledhur pas një kamionçine të ngarkuar me blloqe të
Vijonin të ndërtonin pa leje në Ksamil: Arrestohen 7 persona, mes tyre 5 punonjës të IKMT-së Policia e Sarandës dhe Forcat Operacionale kanë arrestuar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të Inspektoratit Komb
Habit sarandioti, ndjen simptomat e koronavirusit e tenton t'ja mbathë drejt Greqisë Deri tani në qytetin e Sarandës nuk ka asnjë të konfirmuar me koronavirus. Por ditën e sotme një banor i këtij qytet
''Kam shenja të koronavirusit'', ish-nëndrejtori i spitalit të Sarandës bën kërkesë për lirimin nga burgu Ish-nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës,
Plagoset me armë një burrë në Ksamil Një person është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Ksamil. 70 vjeçari ka mbërritur në spitalin e Sarandës
Shqipëria nuk gjen qetësi nga tërmetet, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Vendi ynë vazhdon të mos gjejë qetësi nga lëkundjet tektonike. Lëkundjet e fundit janë ndier në orët e para të mëngj