999 rezultate për

saranden

Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Nuk ndalen kontrollet, FNSH "blindon" Sarandën Kontrollet e vazhdueshme nëpër qytetet e shqipërisë duket se nuk do të ndalen. Policia e Shtetit vijon planin e masav
Turistët braktisin Sarandën Saranda është një ndër qytetet që janë prekur më shumë nga anulimi i rezervimeve të turistëve të huaj për shkak të situ
Çudirat nuk kanë fund, finlandezët “braktisin” Spanjën për Sarandën Një komunitet finlandez prej disa dhjetëra personash është vendosur vitet e fundit në Sarandë, përmes blerjes së apartam
"Do e marrim Korçën e Sarandën", vazhdon çmenduria në Greqi (VIDEO) Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Bularat, ku qindra ekstremistë grek kanë bërë thirrje raciste ndaj shqiptarëve, dhe
FNSH blindon Sarandën, nisin kërkimet për “Eskobarin e Ballkanit” FNSH ka rrethuar aktualisht Sarandën për të vënë në pranga Eskobarin e Ballkanit. Klement Balili, i akuzuar për trafi
Rama nxjerr në "shitje" Vlorën, Himarën dhe Sarandën (FOTO LAJM) Qeveria duket se ka ndryshuar sërish taktikë së fundmi lidhur me blloqet e lira të naftës duke kaluar nga strategjia “op
Jahti më i madh në botë viziton Sarandën (VIDEO) Ditën e sotme në Sarandë ka ankoruar jahti më i madh në botë. Këtë e ka lajmëruar kryeministri Edi Rama i cili ka po
Çfarë po ndodh? Pas Vlorës policia “pushton” edhe Sarandën Pas ngjarjeve të fundit në vend në lidhje me trafikun e drogës dhe implikimin e policisë, ushtrisë dhe ish-ministrit Tah
Serbët për shqiptarët: E duam Durrësin dhe Sarandën Duket se turizmi është fusha kryesore e cila mund të zbusë marrëdhëniet mes Shqiperisë dhe Serbisë. Këtë ka vënë në p
Pas Ksamilit, m*ti pushton edhe Sarandën (VIDEO) Ujërat e zeza që kanë shpërthyer në një pusetë pranë hotel "Butrinti" në Sarandë kanë ndotur një pjesë të mirë të plazhi
Rusët "pushtojnë" Sarandën Gjatë këtij viti ka një zgjerim të hartës së turistëve që vijnë në Shqipëri ku vërehet një rritje të numrit të vizitorëv
"Kaubojsi": Unë fitoj edhe në Sarandën e Koços I ftuar në emisionin investigativ "Stop", deputeti socialist Eduard Ndocaj ka dhuruar humor. Ai foli megjithatë edhe
"Jam kamikaz i ISIS", arrestohet personi që "terrorizoi" Sarandën Fatjon Habibi, 34-vjeç u vu në prangat e policisë në qytetin e Sarandës, pasi ka terrorizuar fëmijët e Shtëpisë së Jetim
Stuhia godet Sarandën, rrëzohet vinçi i portit Saranda është goditur nga një stuhi e fuqishme, ku për pasojë ka sjellë rrëzimin e vinçit të portit. Një prej vinçav
Kandidati i PD për Sarandën publikon në Facebook fletën e votimit (FOTO) Etja për fitore ka detyruar një kandidat në Sarandë që të kërkojë hapur votën dhe këtë e ka bërë përmes përcjelljes së f
PD zyrtarizon kandidatët për Dibrën dhe Sarandën Partia Demokratike ka zyrtarizuar edhe dy emra të tjerë përsa i përket garës për zgjedhjet lokale të 21 qershorit, përcj
PS zgjedh kandidatët për Vlorën, Sarandën dhe Himarën Paraditen e sotme, PS ka zbardhur emrat e kandidatëve për Vlorën, Sarandën dhe Himarën. Ka qenë deputetja Valentina
Nishani nderon ata që dhanë kontribut për Sarandën Nga Saranda, presidenti Nishani ka deklaruar se nderon ata që kanë dhënë kontribut për këtë qytet. Presidenti Bujar Nish
Kapet me 215 kg marijuanë, arrestohet 44 vjeçari Nje ngarkese droge qe sapo kishte kaluar Saranden dhe ishte futur ne kufirin e gjelber mes dy shteteve, u kap nga polici