999 rezultate për

sarande

Mitralozë, kallashë e granata: Kapet arsenal armësh në Sarandë Policia e Sarandës ka arrestuar një 37 vjeçar teksa ka sekuestruar një arsenal armësh brenda banesës. Shpallet në kër
Ndahet papritur nga jeta kreu i PD-së Sarandë Ka ndërruar jetë kreu i Partisë Demokratike në Sarandë, Hariz Mema. Mësohet se Mema ka ndërruar jetë si pasojë e një
Skandal në Sarandë! Doganieri masakrohet në krye të detyrës nga kolegu Emisioni “Stop” u ndal këtë të mërkurë në Sarandë, ku doganieri i portit A.M denoncoi se është dhunuar nga agjenti dogan
Zbardhet sherri, kush ia vendosi tritolin hotelit në Sarandë? Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë. Burimet bëjnë me dije se një ndërtese i ishte vendosur
Shpërthim i fuqishëm në Sarandë Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm në Sarandë, në një godinë pranë portit. Paraprakisht thuhet se s
Kishte bërë kërdinë me vjedhje në Ksamil e Sarandë, arrestohet 20-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 20-vjecar të dyshuar si bashkëautor i shumë vjedhjeve të ndodhura në Ksamil dhe Sarandë.
Kush është shqiptari i kapur me 6 çanta me marjuanë në Greqi Është zbuluar identiteti i shqiptarit që iu sekuestruan ditën e djeshme në Igumenicë 167 kg marjuanë. Ai është Mihal Qen
E rëndë në Sarandë, gjendet i varur një 24-vjeçar Një ngjarje e rëndë është raportuar nga Policia e Sarandës këtë të shtunë. Një 24-vjeçar është gjetur i vetëvarur në nj
Gjendet i pajetë një person në Sarandë, detajet e para Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme në rrugë në Sarandë. Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen nr.1 të q
Plas keq sherri në Sarandë, plagoset me thikë 19 vjeçari Një 19-vjeçar me inicialet P. A. ka mbetur i plagosur në Sarandë pasditen e sotme rreth orës 15:45. Adoleshenti është
E dërgoi në servis, makina shpërthen në flakë Një makinë në Sarandë është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike. Sipas forcave blu, mjeti me d
SKANDAL! Grabitet lulishtja prej 1200 metrash e bashkisë në Sarandë Skandal me pronat publike në bregdetin e Sarandës. Sipërfaqe toke në pronësi të bashkisë po grabiten me anë të dokumente
Shpërthen bombula e gazit në shtëpinë e 73 vjeçares në Sarandë Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në lagjen Gjashtë në Sarandë. Sipas policisë në banesën në pronësi të 73
E braktisur me 4 çanta, gjenden 140 kilogramë "mall" në Sarandë Një sasi e konsiderueshme marijuane është sekuestruar në Sarandë nga Policia. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së hënës
Mbyllet shkolla 9-vjeçare në Sarandë, u infektuan me COVID-19 10 mësues Njësia Vendore e Shëndetit Publik në Sarandë pas rasteve të shumta të regjistruara me Covid-19 urdhëroi sot mbylljen e
Aksident në Sarandë, plagoset drejtuesi dhe pasagjeri në një motor Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur sot rreth orës 16:40, në aksin rrugor Shkallë–Livadhja, në ve
Përleshen me thika 15 vjeçarët në Sarandë, njëri përfundon në spital e tjetri në polici Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve në Sarandë. Një 15 vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme. Adol
Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Ishte me urdhër mbrojtje, arrestohet 57 vjeçari pasi dhunoi të ëmën Policia e Sarandës ka arrestuar një 57-vjeçar me inicialet F.M., banues në qytetin bregdetar, i cili ka thyer urdhërin e
Aksidenti në Sarandë, ndërron jetë pas 7 ditësh në koma infermierja Ka ndërruar jetë infermierja Adelina Rizvani, e plagosur rëndë nga aksidenti i rreth një jave më parë ku u përfshi ambul