E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

sarandĂ

Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Saranda turistike e mbuluar me tymin e plehrave (VIDEO) Një re e madhe tymi ka mbuluar këto ditë Sarandën në kulmin e sezonit turistik. Sipas burimeve nbga vendngjarja bëhet
Kapen 72 kg drogë në Qafë Botë, arrestohet shoferi nga Saranda Një sasi prej 72 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policiai kufitare në Qafë Botë teksa transporto
Anija e linjës Sarandë-Korfuz pëson defekt në mes të detit, frikësohen pasagjerët Anija “Saranda Expres” me flamur shqiptar, e cila ben linjen Sarande-Korfuz në orën 16:45 ka pesuar defekt ne sistemin e
"Bën 1 500 euro", dalin përgjimet e grupit të vizave Policia arrestoi 32 persona dy ditë më parë si pjestar të një grupi ndërkombëtar të trafikimit të njerëzve. Mësohet se a
Nëna me dy fëmijë ndalohet nga policia greke, shokohen nga ajo që i gjejnë (FOTO LAJM) Policia greke në kufi ka arritur të interceptojë dhe në fund të vërë në pranga një 25 vjeçare nga Saranda, e cila po tra
Zbardhet Saranda, pamjet e dëborës në qytet (FOTO LAJM) Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshje të dëndura të dëborës në pothuajse të gjithë Shqipërinë. Kjo ka bër
Kurti flet për shëndetin e deputetes Bogujevci Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se deputetja e partisë së tij, Saranda Bogujevci është kthyer
Prekëse, mësoni pse deputetja Saranda nuk mori pjesë në votim Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci, nuk ka mundur të jetë prezent për të votuar transformimin e Forcav
Vjehrra nga Saranda bën për spital babain e ish-nuses pas akuzave të rënda Pasi dëgjoi një lumë akuzash në drejtim të tij dhe të vajzës, se ai dhunonte dhe keqtrajtonte nipin, Enveri nga Kuçova,
Saranda, qyteti i bukurisë së kaltër Reportazh/ nga Fatbardha Bushi Dalëngadalë dita niset për në drejtim të qytetit të Sarandës. Zgjohet e rra
Vdiq në Athinë, kush është gruaja nga Saranda Greqia ende është duke luftuar për të përballuar tragjedinë e madhe me flakët, ndërsa numri i viktimave ka shkuar në 76.
Kjo ishte Saranda e viteve '70, para se të bëhej "kabul" nga babëzia e ndërtimeve (FOTO LAJM) Këto foto të rralla tregojnë Sarandën në vitet ’70. 30-40 vite më pas, babëzia e ndërtimeve do t'a bënte qytetin thu
40 Saranda nga Kosova nisen për në jugun e Shqipërisë (FOTO LAJM) Një takim aspak i zakontë ka mbledhur 40 gra e vajza kosovare me emrin Saranda që të nisen me autobus drejt jugut të Shq
Ndodh çudia, grabitet pika e rrobave të përdorura në Sarandë Valës së vjedhjeve në Sarandë nuk u kanë shpëtuar as rrobat e përdorura. Një magazinë në lagjen numër 3 në Sarandë, n
Edi nga Saranda kap me grep super peshkun në jon (VIDEO) Edi, një i apasionuar pas peshkimit ka kapur një peshk të madh gjatë dites së djeshme në ujërat e detit jon. Pëshku ë
Skandali në spitale, Gjirokastra dhe Saranda me mjekë pensionistë Në 24 spitale të qyteteve kryesore të vendit prej vitesh kanë mungesë të theksuar të mjekëve specialist. Ky fenomen ndes
Saranda në errësirë, përroi shemb shtyllat elektrike Akoma vazhdojnë pasojat që lanë pas shirat e dendur në të gjithë vendin. Këtë herë, zgjerimi i shtratit të Përroit të
Dëshmia tronditëse nga Saranda: E mitura nuk u përdhunua, nëna donte t'a martonte me dikë tjetër (VIDEO) Ndërkohë që një 21-vjeçar nga fshati Çukë është arrestuar pas dënoncimit të prindërve të një vajze të mitur për abuzim s