999 rezultate për

saraci

"Më e mirë e ëma se e bija", koha ndalet për Mira Konçin (FOTO LAJM) Familja Saraçi është kthyer në atdhe pas jetesës 3 vjeçare në SHBA. Ata janë shfaqur së fundmi në jug të Shqipërisë.
Vajza e Shpëtim Saraçit nuk harron Shqipërinë, ngre flamurin kuq e zi në SHBA (FOTO LAJM) Prej afro dy vitesh kompozitori Shpëtim Saraçi është larguar nga vendi së bashku me familjen e tij për të jetuar në Shte
Mevlyde Saraçi i përgjigjet Brovinës: Kurrë s’e kam pa atë fotografi Ish-deputetja e PDK’së, Mevlyde Saraçi, të cilën e përmend deputetja e PDK’së, Flora Brovina, si personi që ia ka dhënë
"Motra na e nxiu jetën!": Çifti tregon përse hipën në vinç (VIDEO) Të shtunën pasdite çifti i bashkëshortëve Fatmir dhe Teuta Saraçi hipën në majë të një vinçi në zonën e stadiumit Dinamo
Shpëtim Saraçi mall për miqtë e vjetër, ja me kë shoqërohet pas kthimit nga Amerika (FOTO LAJM) Largimi i kompozitorit të njohur Shpëtim Saraçi bëri lajm kudo në media. Bëhej fjalë për largimin e njërit prej arti
Pasi u rikthye në Shqipëri, ja me kë takohet Shpëtim Saraçi (FOTO LAJM) Shpëtim Saraçi ishte ndër kantautorët e parë shqiptarë që arriti të sillte një frymë të re emancipimi në muzikë pas vite
Kolegji i Apelimit shkarkon Komisionerin Heral Saraçi Kolegji i Apelimit ka marrë vendimin drastik për shkarkimin e Komisionerit Heral Saraçi. Ai akuzohet për shkelje të r
Vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, urim emocionues për nënën e saj Vajza e këngëtares Mira Konci dhe Shpëtim Saracit ka vendosur që ti bëjë një urim emocionues mamasë së saj për ditëlidnj
Bleona Qereti dhe familja Saraçi bëhen bashkë Këngëtarja Bleona Qereti është një ndër emrat më të përfolur në industrinë e shoëbizit shqiptar por jo vetëm pasiqë ka d
Shpëtim Saraçi dhe Vedat Ademi bëhen bashkë, çfarë po ndodh në Amerikë? Bëri bujë në këtë verë largimi i Shpëtim Saracit drejtAmerikës së bashku me familjen. Por mesa duket dicka po kurdise
Shpëtim Saraçi disa fjalë prekëse për nënën që nuk jeton më Shpëtim Saraçi ka publikuar në faqen e tij në facebook një dedikim prekës për nënën e tij, e cila tashmë nuk jeton më.
Sandër të njohën pak! Saraçi fjalë prekëse për kompozitorin Lalo Kompozitori Shpëtim Saraçi është shprehur i shokuar për ndarjen nga jeta të kompozitorit Aleksandër Lalo pas një arresti
U shpërngulën të gjithë në Amerikë, ky është djali simpatik i Saraçit Familja e artistëve Saraçi është shpërngulur e gjitha në SHBA. Pavarësisht se dihej që Saraçi dhe Mira kanë dy fëmijë
Shpëtim Saraçi kthehet në Shqipëri pas largimit të bujshëm (FOTO LAJM) Kompozitori i njohur Shpëtim Saraci shkaktoi shumë diskutime pas lajmit se po largohej në Amerikë për të jetuar. Pas
Gazetari shpërthen në ironi ndaj Shpëtim Saraçit: Ikja jote më preu krahët Vazhdon të jetë i nxehtë debati që përfshiu median për largimin e artistëve të njohur shqiptar nga Shqipëria. Pas de
Braktisën Shqipërinë për SHBA, po ku jeton vajza e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit Vetëm pak ditë më parë u bë e ditur se çifti i njohur Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi kanë braktisur Shqipërinë duke u sh
Braktisi Shqipërinë?! Shpëtim Saraçi: Punova 30 vite e përfundova në gjyqe Është e trishtueshme që të largohet një kompozitor si Shpëtim Saraçi, i cili ka lënë gjurmë në muzikën shqiptare. U
Petrit Saraçini, këshilltar i veçantë në Ministrinë e Kulturës Aktivisti Petrit Saraçini, ka bërë të ditur se do të ketë një rol të ri. Ai do të angazhohet si këshilltar i veçantë në
A 4th victim dies after brawl at a private hospital A fourth victim died today as a result of a brawl at a private hospital in the Albanian capital. Dashamir Saraci, 47 yea
Arrestohet autori i masakrës në një spital Uniformat blu kanë njoftuar se specialistët e krimeve të rënda ndaj jetës kanë arrestuar shtetasin Lefter Canaj, 57 vjeç