999 rezultate për

sara

Formacionet zyrtare: Sevilla - Barcelona Sevilla dhe Barcelona do sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar trofeun e parë sezonal. Skuadra e Montellas përballë k
U nis për të shijuar fundjavën në Sarandë, vdes në autobus turisti Ishte nisur për në Sarandë për të shijuar rrezet e diellit të kësaj fundjave, por nuk mundi të mbërrijë në destinacion.
Në finalen e “The Voice”, Ledioni ngacmoi publikisht Sarën Ledioni dhe Sara janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Ata janë bërë prindër prej një viti dh
Flet babai i sarandjotit që u vra në Kolumbi: Trupin nuk e sollën në Shqipëri Eqerem Lagjaj, babai i Andrea Lagjajt, shqiptarit që mbeti i vrarë në Kolumbi pak ditë më parë, ka folur për mediat.
Bizhuteri e para, si u vu në pranga specialisti i vjedhjeve në Sarandë Djali që shikoni në foton e bashkëngjitur lajmit është shtetasi Dhimitri Terolli. Ai është vënë në pranga për një së
Kapet mjeshtri "hajdut" në Sarandë, bastisi 6 banesa Policia e Sarandës ka arrestuar një hajdut në banesave në qytetin e Sarandës. Ai quhet Dhimitër Terolli, 24 vjeç, ban
Shpëtim Saraçi mall për miqtë e vjetër, ja me kë shoqërohet pas kthimit nga Amerika (FOTO LAJM) Largimi i kompozitorit të njohur Shpëtim Saraçi bëri lajm kudo në media. Bëhej fjalë për largimin e njërit prej arti
Disa pjesë të Shkupit dhe Saraji nesër pa energji elektrike Një pjesë e banorëve të rrugës “Ivan Cankar” nesër nga ora 9 deri në orën 13 do të mbesin pa energji elektrike. Në pe
Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares (FOTO LAJM) Një nga deklaratat që i ka surprizuar të gjithë ka qenë ajo e këngëtares së njohur shqiptare, që ka treguar se gjatë sek
Pasi u rikthye në Shqipëri, ja me kë takohet Shpëtim Saraçi (FOTO LAJM) Shpëtim Saraçi ishte ndër kantautorët e parë shqiptarë që arriti të sillte një frymë të re emancipimi në muzikë pas vite
Kush është "Ana", punonjësja e zjarrtë e hotelit në Sarandë që çmendi turistin suedez Një letërkëmbim ku flitet për një aventurat erotike të një turisti suedez në Sarandë vuri në alarm regjimin komunist në
Sara dhe London e nisin ditën herët (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara jo më larg se një muaj më parë janë bërë prindër të një djali, për të cilin kanë zgjedhur një emër
Kush është Sara Malaj, reperja që çmendi dje Arjan Çanin? Dje në emisionin "Zonë e lirë", Arjan Çani kishte të ftuar një vajzë e cila u shfaq për herë të parë. Vajza quhej Sa
Rruajti gjysmën e kokës, supermbesa e Berishës jep lajmin e mirë (VIDEO) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Tragjedi e rëndë në Sarandë, 12 vjeçari var veten pas zënkës me prindërit Një 12-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në Sarandë. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen numër 1 të qyteti
Pamjet, si i grabiste karburantet me armë i tmerrshmi i Sarandës (VIDEO) Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar për grabitje me armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
Grabitje karburantesh, dyqanesh e motorrash, arrestohet i tmerrshme i Sarandës Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar për grabitje me armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
Skandali i ish-ministrit të Berishës: U dha shtëpi falas motrës, vëllezërve dhe kunatës Ish-ministri I qeverisë Berisha, Flamur Noka akuzohet për korrupsion gjatë kohës kur ishte drejtor i Bordit të Entit të
Vodhi makinën në Sarandë dhe u arratis, i riu kapet në Tiranë Policia e Sarandës ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet për vjedhje. Policia ka vënë në pranga shtetasin Mi
Ka takuar më shumë se 500 yje botërorë, njihuni me fansen më të zjarrtë (FOTO LAJM) Një 25 vjeçare nga Derbyshire, së fundmi po quhet si fansja më e zjarrtë e yjeve të njohur botërorë. Kjo pasi Sarah W