999 rezultate për

sara

Po pushonte në Sarandë, infektohet me COVID-19 një person Një rast pozitiv ka rezultuar në 24 orët e fundit në Sarandë, Një pushues nga Orikumi ka rezultuar pozitiv me COVID-19.
Një grua gjendet e vdekur në dhomën e një resorti në Sarandë Një grua 69-vjeçare është gjetur e vdekur në dhomën e një resorti turistik në Sarandë, mëngjesin e sotëm. 69- vjeçar
Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar. Sara Hoxha publikoi sot në
Me foton pikante, Sara i bën Ledrit urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Në ditën e lindjes së reperit të njohur, Ledri Vula, partnerja e tij, Sara Hoxha ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ë
Aktorja turke vjen në Sarandë, s'do ta besoni çfarë bën për shqiptarët (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e dashur për publikun, Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur prej rolit të saj në serialin "Ku
U stërvit për herë të fundit me Galatasaray, Nagatomo nuk i mban lotët Reprezentuesi i Japonisë, nuk ka mundur t’u shpëtojë lotëve teksa ka stërvitur për herë të fundit me bashkëlojtarët te G
Plas te Barcelona, mbledhje urgjente me tone të larta, shkak bëhet Messi Imazhet flasin qartë. I ka publikuar “El Partidazo de Movistar”. Në një prej pushimeve të ndeshjes Selta VigoBarcelona,
Mëngjeset e ëmbla të Sara Hoxhës, fotot pranë dy vogëlushëve do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që ka me dy vogëlushët e saj, London d
COVID-19/ Zyrtari i klubit të futbollit infekton prindërit dhe dy shokët Katër raste të reja janë konfirmuar me COVID-19 pasditen e sotme në Sarandë. Raportohet se zyrtari i një klubi futbol
COVID-19/ U infektua në QSUT kur po kurohej, sarandioti në gjendje të rëndë Një tjetër person është konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Sarandë, duke e çuar në 2 numrin e të infektuarve në këtë qyte
Ledri dhe Sara në pushime, sjellin momente të lumtura së bashku (VIDEO) Dyshja që para disa javësh nuk ishin prononcuar se janë në lidhje dashurie, derisa hapin e parë e bëri reperi shqiptar.
Babai shtyp për vdekje me makinë fëmijën dy vjeç, ja detajet Më 25.06.2020 në ora 23:10 në MPB Shkup është paraqitur se në spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 shtatori” është dërg
Tërmeti godet Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Sarandë Greqia është zgjuar sot ngë një tërmet me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter, lëkundjet e lë cilit janë ndjerë edhe në qyt
Shoqe me ish-in e të dashurit, Sara dhe Dafina shprehin publikisht dashurinë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Foto e Sara Hoxhës (e dashura e Ledrit) me Dafinën (ish e dashura e Ledrit) bëri bujë pak ditë më parë. Sara nuk e ka
Pas lajmit të shtatzanisë, Sara e Ledrit publikon foto dhe gjithë sytë të barku (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës, është në pritje të ëmbël. Ndonëse
Thyen çdo pritshmëri! Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër(FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër ciftet më të preferuara të momentit në showbizin shqiptar. Pak ditë më parë r
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Sherr me grushta mes doganierëve në portin e Sarandës Një konflikt mes dy doganierëve ka degraduar, duke përdorur më pas dhe grushtat. Ngjarja ka ndodhur në Portin e Saran
Një vjehrrë si mami Ledrit, urimi special që i bëri Sarës për ditëlindje (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Sara Hoxha, e dashura e Ledrit feston ditëlindjen dhe pas urimit të reperit, ka ardhur edhe urimi nga v
Kaq romantik nuk e kishit parë, Leri uron Sarën me fjalë zemre në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, edhe urimet dhe ngjarjet e tyre janë publike. Sot S