999 rezultate për

sarĂn

Një grua gjendet e vdekur në dhomën e një resorti në Sarandë Një grua 69-vjeçare është gjetur e vdekur në dhomën e një resorti turistik në Sarandë, mëngjesin e sotëm. 69- vjeçar
Aktorja turke vjen në Sarandë, s'do ta besoni çfarë bën për shqiptarët (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e dashur për publikun, Farah Zeynep Abdullah, e cila u bë e njohur prej rolit të saj në serialin "Ku
COVID-19/ Zyrtari i klubit të futbollit infekton prindërit dhe dy shokët Katër raste të reja janë konfirmuar me COVID-19 pasditen e sotme në Sarandë. Raportohet se zyrtari i një klubi futbol
COVID-19/ U infektua në QSUT kur po kurohej, sarandioti në gjendje të rëndë Një tjetër person është konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Sarandë, duke e çuar në 2 numrin e të infektuarve në këtë qyte
Tërmeti godet Greqinë, lëkundjet ndjehen edhe në Sarandë Greqia është zgjuar sot ngë një tërmet me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter, lëkundjet e lë cilit janë ndjerë edhe në qyt
Sherr me grushta mes doganierëve në portin e Sarandës Një konflikt mes dy doganierëve ka degraduar, duke përdorur më pas dhe grushtat. Ngjarja ka ndodhur në Portin e Saran
I vuri flakën flamurit shqiptar në mes të Sarandës, në kërkim minoritari grek Ka shkaktuar jo pak zemërim videoja e rëndë një minoritar grek digjte flamurin shqiptar në mes të Sarandës. Manol Vit
Greku dogji flamurin shqiptar në mes të Sarandës, reagon PDIU (FOTO LAJM) Ka shkaktuar shumë reagime videoja e djehsme ku digjej flamuri shqiptarë nga ekstremistë grekë. Për këtë ka reaguar e
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
"Tmerri" i banorëve në Sarandë, ndiqen dhe arrestohen dy grabitësit Policia e Sarandës ka arrestuar dy grabitës të dënuar edhe më parë për vjedhje. Në kurthin e policisë ka rënë Mentor
Në kërkim prej kohësh, si u kap i riu në Sarandë Një 27 vjeçar i cili ishte prej disa kohësh në kërkim është vënë në pranga nga Policia e Sarandës. Kastriot Jonuzaj ë
Kapen dy të rinj nga Tirana në Srandë, çfarë iu gjet brenda kasolles ku fshiheshin Policia e Sarandës ka arrestuar dy të rinj nga Tirana pasi kishin mbjellë disa rrënjë kanabis në qytetin bregdetar. M
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtë Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus në Sarandë ka mposhtur sot sëmundjen dhe ka lënë spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
Nuk i ndal as shiu, Elbasani proteston "Për Fëmijërinë e Vjedhur" (FOTO LAJM) Vajzat dhe gratë në Elbasan protestuan sot për mbrojtjen dhe respektimin e të drejtave të fëmijëvem duke mos pyetur aspa
Saranda shënon rastin e parë që nga shpërthimi i koronavirusit Saranda ka shënuar sot rastin e parë të koronavirusit, që nga shpërthimi i pandemisë. Mësohet se është një shtatase n
Shpërthen në të shara deputeti i Sarandës pasi e "zbythin" qytetarët: O b*thq*ra Në një video, të publikuar, shihet se si qytetarët në Sarandë janë mbledhur pas një kamionçine të ngarkuar me blloqe të
Vijonin të ndërtonin pa leje në Ksamil: Arrestohen 7 persona, mes tyre 5 punonjës të IKMT-së Policia e Sarandës dhe Forcat Operacionale kanë arrestuar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të Inspektoratit Komb
Abuzimi i 17 vjeçares në Sarandë, nën hetim 3 punonjës policie Tre punonjës së policisë të Sarandës akuzohen për “shpërdorim detyre” nga Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave
Përgjimi fundos të moshuarin që abuzoi me të miturën në Sarandë: E fërkova nga shalët Bajram Tusha, 72-vjeç lindur e banues në Sarandë akuzohet për abuzim seksual me të mitur. Prokuroria e Sarandës e ka
"I dhanë pije dhe i vunë aparat në kokë", prindërit e 17 vjeçares së abuzuar në Sarandë bëjnë deklaratën tronditëse Prindërit e 17 vjeçares që ka akuzuar për abuzim seksual tre persona në Sarandë dolën sot në një deklaratë për mediat du