999 rezultate për

sapolindur

Ermali rrëfen emrin e vajzës së sapolindur, u frymëzua nga këngëtarja e njohur? Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se në fakt Ermali dhe Ami kanë vendosur që ta qujanë vajzën e tyre sia. Por Si
Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon të ëmën (VIDEO) Një moment i veçantë ka mahnitur mjekët në maternitetin e Santa Monica në Brazil. Foshnja e cila u quajt Agata u afru
Austri, foshnja e sapolindur ballafaqohet me racizmin Foshnja e një nëne turke Asel, e cila lindi në minutat e para të vitit të ri në kryeqytetin e Austrisë, Vjenë, sapo lind
Kartolina më e bukur vjen nga foshnjat e sapolindura në Tiranë (VIDEO) Urimi më i bukur për festat e fundvitit vjen nga dy maternitetet e Tiranës, ku bebe të porsalindura janë veshur në mënyr
Icardi bën tatuazh vajzën e sapolindur (FOTO LAJM) Gjatë të mërkurës Mauro Icardi kishte treguar në rrjetet sociale një video të shkurtër që tregonte se kishte bërë një ta
Deputeti prezanton vajzën e sapolindur dhe ajo është një mrekulli (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm dy ditë që nga ardhja në jetë e vajzës së depuetit Taulant balla. Melani, kështu kanë vendosur ta
Prishtinë/ Lojë e rrezikishme me një bebe të sapolindur Policia e Kosovës në raportin ditor bën të ditur se është arrestuar një çift pasi këta të fundit kishin tentuar të ndrys
A keni parë pamje më të adhurueshme se këto? (FOTO & VIDEO) Masazhimi i të sapolindurve dhe i fëmijëve është një praktikë që po përhapet gjithnjë e më shumë, sepse ajo përfaqëson n
Zvicerianët po preferojnë emrat shqiptarë për të sapolindurit Në përmbyllje të një serie shkrimesh mbi Kosovën, shqiptarët e Kosovës dhe lidhjet e tyre me Zvicrën, portali Watson ka
E rëndë: Në Kosovë babai vret foshnjën e sapolindur Dje rreth orës 10:15 një femër ka kërkuar ndihmë mjekësore në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti. E njëj
Shefi i Facebook bëhet baba për herë të dytë, ja letra për vajzën e sapolindur Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg, është bërë baba për herë të dytë.​ Të hënën, themeluesi i rrjetit
Familjarët kërkojnë përgjegjësi për vdekjen e foshnjave të porsalindura Në Klinikën Universitare për Gjinekologji dhe Obstetrikë në Shkup, si pasojë e mungesës së ikubatorëve, kanë vdekur tri
Emocionuese, foshnja e sapolindur përqafon të ëmën (VIDEO) Një moment i veçantë ka mahnitur mjekët në maternitetin e Santa Monica në Brazil. Foshnja e cila u quajt Agata u afru
Binjakët e Beyonces kanë probleme shëndetsore Ditën e djeshme u konfirmua lajmi se binjakët e Jay Z dhe Beyonce kishin ardhur në jetë, por nuk u dha asnjë detaj t
Vetëm në pesë muaj vdesin 61 bebe foshnja në Maqedoni Për vetëm pesë muaj, në Klinikën e Gjinekologjisë të Shkupit kanë vdekur 61 fëmijë të sapolindur, duke e çuar në 30% num
Italia jep 800 € për të sapolindurit, ja kush përfiton Që nga 4 maji 2017, Italia do të japë plot 800 euro për të sapolindurit, por jo të gjitha nënat do të mund ta tërheqin k
I sapolinduri peshon 390 gramë, “çdo ditë është luftë për të” Rayden Isavic Mondragen ka ardhur në jetë më 20 shtator, por jo si të gjithë foshnjat e tjerë. Kur lindi ai ishte vetëm
Venezuelë/ Të sapolindurit mbahen në kuti kartoni Gjendja ekonomike shumë e vështirë në Venezuelë po përkeqsohet dhe pasojat e saj po ndihen kudo, madje edhe në maternite
Aktori i mirënjohur sërish baba Bashkëshortja e aktorit amerikan Alec Baldwin ka dhënë lajmin se ka sjellë në jetë fëminë e saj të tretë. Hilaria Ba
Nënë e bijë vrasin foshnjen e sapolindur dhe e hedhin në plehra Një rast i tmerrshëm ka nisur të zbardhet nga Policia e Kosovës. Një ditë më herët qytetarët gjetën një foshnje të pajet