999 rezultate për

sapo

Nuk ndalet Gjermnia, Werner shënon sapo futet në fushë (VIDEO) Gjermania ka shënuar edhe golin e tretë kundër Estonisë. Ishte sulmuesi i ri premtues, Timo Werner, ai që shënoi për
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Mediat serbe: Albin Kurti na kërkoi 22 miliard euro sapo u sigurua që do bëhet kryeministërt Gazeta serbe "Blic" e ka cilësuar një kërkesë arrogante deklaratat e Albin Kurtit që Serbia të detyrohet të paguajë repa
Që thoni ju, Big Mama sapo zbuloi se është e lidhur me modelin e famshëm turk (FOTO LAJM) Big Mama, këngëtarja dhe së fundmi moderatorja shumë e dashur për publikun ka arritur të mbaj lagr yve të medias jetën e
Me vrap në parukeri, modelin më trend të momentit sapo e bëri edhe Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, Rihanna na bindi edhe më shum
Një duartrokitje për Dua Lipën, suksesi i saj sapo arriti majat (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim që Dua Lipa është këngëtarja e cila na surprizon çdo herë. Që pas daljes së parë në publik ajo
Pse janë të veçantë Dua dhe Anwar? Sapo i lyen thonjtë njësoj (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Dua Lipa, që prej disa muajsh ka nisur lidhjen me Anëar Hadid dhe
Krizë për kupona pasaportash dhe kartë ID, qytetarët sorollaten Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarë
Aro Muric ngel në aeroport, kishte harruar pasaportën në avion Lojtarët dhe stafi i kombëtares së Kosovës sot kanë filluar të mblidhen në Prishtinë – për të filluar stërvitjet para nd
Sorollaten qytetarët, mungojnë kuponat për pasaporta dhe kartë ID Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarët j
Krenar me Dhurata Dorën, sapo arriti rekordin e pabesueshëm (FOTO LAJM) Kjo verë për Dhurata Dorën ka qenë mjaft e ngarkuar me projekte muzikore. Ajo ka korrur sukses me të gjitha produksionet
Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm, detaji me pasaportat kur aplikoni për Lotarinë Nëse jeni një nga aplikuesit për Lotarinë Amerikane, ambasada ka nxjerrë një njoftim të ri, pak ditë pas nisjes së aplik
Trejsi s'ka të ndalur me deklaratat, sapo pranoi që është shtatzaë? (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini ka bërë bujë në media kohët e fundit me lidhjen e saj me Leonard Dukën. Megjithatë Trejsi ka
Dalin pamje brenda shtëpisë luksoze së Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi më 14 shtator i dhanë fund beqarisë. Ata i thanë “po” dashurisë disavjeçare në një das
3 emra "BIG" pritën të largohen nga Juventusi në merkaton e janarit Sezoni 2019-2020 sapo ka nisur, por te Juventusi po mendojnë për merkaton e janarit. Nuk bëhet fjalë për futbollistë që
Dëshmitarët: Si u rrëmbye minorenia në mes të Tiranës sapo zbriti nga furgoni Janë zbardhur dëshmitë e parë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë ku dyshohet se është rrëmbyer një minorene. “M
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Çfarë nuk duhet postojmë kurrë në rrjetet sociale? Stephanie Carruthers është një hackere e mirë, ose ndryshe e njohur si ‘kapelja e bardhë’. Në 2014 ajo fitoi garën e Soc
Sapo zbuluam nga rrjedh humori i Egit të "Duplex", e ëma i jep leksione (VIDEO) Eglein Laknori është një ndër aktorëve komik me humorin më të spikatur, i cili dallon nga të tjerët. Egi guxon me ves
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq