999 rezultate për

santosit

Ndiqet nga gjigandë evropianë, Juventusi në "sulm" për yllin e Santosit Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Ndërron jetë vëllai i legjendës Pele Ndahet nga jeta vëllai i legjendës së futbollit, Pele. Zoca ka vdekur në moshën 77-vjeçare ku prej ditësh ishte i sht
Juventusi po vëzhgon me vëmendje yllin e Santosit Juventus po e vëzhgon me vëmendje yllin e Santos, Kaio Jorge, me gjigantët e Serie A në mesin e ekipeve që mendojnë të p
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Ish trajneri Argjentinës merr drejtimin e Santos në Brazil Jorge Sampaoli rishfaqet në skenën e futbollit. Ish-trajneri i përfaqësueses argjentinase mori zyrtarisht drejtimin e sk
Melo nuk harron zakonet, dëmton keq talentin e Realit (VIDEO) Felipe Melo është një “killer” i pandreqshëm. Vazhdojnë ndërhyrjet e ashpra ndaj kundërshtarëve pavarësisht moshës dhe k
Përdhunoi shqiptaren, klubi i Santosit dëbon Robinhon Robinho këtë radhë ka marrë një tjetër goditje të fortë. Pasi u dënua me 9 vite burg, për përdhunim në grup, ndaj një sh
Milan hedh "sytë" tek mesfushori i Santosit Milan thuhet se është i interesuar për mesfushorin e Santosit, Lucas Lima, kontrata e të cilit i skadon më 31 dhjetor.
Barcelona hedh në gjyq Santosin për talentin e Interit Barcelona gati t’i hapë luftë Santosit për Gabigol. Klubi katalanas ka paraqitur një denoncim nga Fifa për shitjen e sul
Gabigol jo në Serinë A, por te një tjetër super ekip Gabriel Barbosa i njohur me epitetin "Gabigol" po çmend Europën. Sulmuesi i Santosit është vënë në shënjestër të shumë k
Atletiko mposht Valencian e Mustafit (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur Valencian me rezultatin 2:1. Kjo ndeshje ka qenë tepër e dhimbshme edhe për Shkodran Must
Çështja Neymar, Santos kërkon pezullimin e lojtarit Klubi i Santosit i ka kërkuar FIFA-s të pezullojë Neymarin nga të gjitha aktivitetet për 6 muaj për mosrespektim të kont
Kosta Rika, stërvitje nën ritmin e Sambas (VIDEO) Surpriza e deritanishme e Kupës së Botës "Brazil 2014", Kosta Rika, fituese ndaj Uruguajit dhe kundërshtarja e ardhshme
Djali i Peles dënohet me 33 vite burg Djali i legjendës braziliane të futbollit Pele dënohet me 33 vite burg me akuzën e pastrimit të parave të fituara nga tr
"57 milionë euro? Neymar kushtoi vetëm 17" Çmimi i vërtetë që Barcelona pagoi për shërbimet e Neymar vazhdon të mbetet një mister, ndonëse klubi blaugrana ka pranu
Real Madrid mban nën vëzhgim Neymar Vëzhgues të Real Madrid janë parë në stadiumin “Pacaembu” gjatë ndeshjes Corinthians-Santos. Sipas AS, objektivi i drejt
Parakontrata, pas Santosit Neimar kalon tek Barcelona Nëse vendos të largohet nga Santos ylli Brazilian Neimar do të veshë fanellën e Barcelonës. Kështu shkruajnë mediat span
Santos: Robinho të presim Vijon telenovela "Robinho". Sulmuesi brazilian, i kërkuar me insistim gjatë merkatos së dimrit nga klubi i Santosit, mun
Galliani e konfirmon: Robinho qëndron Administratori i Deleguar i Milanit, Adriano Galliani konfirmoi qëndrimin e sulmuesit brazilian Robinho te kuqezinjëve p
Nervozohet Neymar (VIDEO) Neymar nuk po jeton momentin e tij më të mirë. Sulmuesi brazilian pasi u bë protagonist në polemikat e shpërthyera për k