999 rezultate për

santos

Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Interi "peshkon" në Brazil, synohet talenti i Santosit Teksa Conte kërkon lojtarë me eksperiencë për Interin për sezonin e ri, drejtuesit nuk kanë lënë pas dore edhe interesim
CR7 rikthehet në Continassa, Santos e thërret për sfidat e Nations League Cristiano Ronaldo rikthehet në bazë. Kampioni portugez, i cili do të jetë sulmuesi kryesor i Juventusit edhe në epokën e
I hapën dyert nga keqardhja, mysafiri përdhunon dhe zhduk vajzën 9-vjeçare Fqinji përdhunoi dhe vrau vajzën nëntë vjeçare dhe më pas e hodhi trupin e saj në det. Prindërit e vajzës i kishin ha
E konfirmuar, Santos rinovon me Portugalin Fernando Santos, trajneri fitues i Euro 2016 dhe i Nations League, do të qëndrojë në krye të kombëtares së Portugalisë d
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Jorginho te Juventusi? Agjenti jep detajet e fundit Kampionët e Serisë A Juve raportohet se janë të interesuar të ribashkojnë trajnerin Maurizio Sarri me Jorginho në Torino
Ish-lojtari i Barcelonës poston foto gabimisht i zhveshur me të dashurën në shtrat (VIDEO) Jonathan Dos Santos, futbollisti meksikan që luajti në Spanjë me Barcelonën dhe Villarrealin dhe që aktualisht është loj
Ndiqet nga gjigandë evropianë, Juventusi në "sulm" për yllin e Santosit Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
E RËNDË/ Futbollisti brazilian ndërron jetë pas një kontakti me rrymën elektrike Brazili në zi për ndarjen e parakohëshme nga jeta të Kaio Felipe Santos Silva, futbollist 21-vjeçar që ishte pjesë e Ind
Ndërron jetë vëllai i legjendës Pele Ndahet nga jeta vëllai i legjendës së futbollit, Pele. Zoca ka vdekur në moshën 77-vjeçare ku prej ditësh ishte i sht
Juventusi nis bisedimet me Santos për yllin brazilian Juventus tashmë ka filluar negociatat për lojtarin Kaio Jorge. Skauadra braziliane, Santos, ka konfirmuar se ata tash
Juventusi po vëzhgon me vëmendje yllin e Santosit Juventus po e vëzhgon me vëmendje yllin e Santos, Kaio Jorge, me gjigantët e Serie A në mesin e ekipeve që mendojnë të p
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Aksione në banka, kompani nafte e diamantesh: Njihuni me gruan më të pasur në Afrikë (FOTO LAJM) Isabel dos Santos është gruaja më e pasur në Afrikë. Ajo ka arritur të sigurojë një seri kontratash fitimprurëse ku përf
Po shkëlqen në MLS, Barcelona bën ofertë për Carlos Velën Barcelona ka bërë një veprim befasues për ish futbollistin e Arsenalit, Carlos Vela madje këtë e ka konfirmuar shoku i f
Po shkëlqen në MLS, Barcelona i bën ofertë Velas Sulmuesi i rrezikshëm e kaloi një sezon të jashtëzakonshëm me ekipin Los Angeles FC në ligën MLS. Ai mund t’i bashkohet
Trajneri i Portugalisë "lë me gisht në gojë" Juventusin: Ronaldo nuk është i dëmtuar Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë dëmtim, madje kundër Lituanisë do të zbresë rregullisht në fushën e lojës. Është ky la
Santos përgënjeshtron Sarrin: Ronaldo është në formë dhe do luajë titullar Maurizio Sarri justifikoi zëvendësimin e Ronaldos ndaj Milanit, me faktin që portugezi po vuan nga një dëmtim, që nuk e