999 rezultate për

santiago

Kush është "bashkëpunëtori" i dyshuar në ekzekutimin e Santiago Malkos që mori letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë tre personave Eftim Ziko, Nikolla Panariti,
Santiago Bernabeu po merr pamje tjetër, shikoni punimet e fundit (VIDEO) “Santiago Bernabeu” po merr pamje tjetër. Që kur futbolli është ndërprerë për shkak të COVID-19, Real Madridi ka nisur r
Prishet Santiago Bernabeu, i hapet rruga restaurimit Nuk ka ende asgjë zyrtare, por duke parë se çfarë po ndodh, atëherë raportimet e mediave në Spanjë dalin të jenë të sakt
Zbulohen detaje interesante nga rinovimin i "Santiago Bernabeu", praktik e funksional Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin "Santiago Bernabeu", për ta bërë më luksoz dhe me një "look" t
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Nëse kampionati rifillon, Reali nuk do të luaj në "Santiago Bernabeu" Nëse La Liga vendos që të rifillojë kampionatin, Real Madridi po shikon mundësinë që të luaj larg stadiumit të tyre, San
Akuzohet për atentatin ndaj Santiago Malkos, Gjykata lë në burg Ilir Selmanin Gjykata i komunikoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” Ilir Selmanit, i dyshuar se mori pjesë në ekzekutimin e Santja
U arrestua për atentatin ndaj Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e Selmanit Ilir Selmani i cili u arrestua vetëm një ditë më parë në zonën e Xhamllikut pasi dyshohet ai autor për atentatin që iu
DETAJET/ Jetonte në mes të Tiranës, si u vu në pranga Ilir Selmani Detaje të reja janë zbuluar pas arrestimit të Ilir Selmanit, i dyshuar si bashkepunëtor në vrasjen e Santiago Malkos në
Tjetër veprim i madh nga Reali, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore Real Madrid vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër Covid-19. Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se k
Messi nuk ka shënuar asnjë gol në "El Clasico" që kur Cristiano Ronaldo u transferua te Juventusi Real Madridi e mposhti Barcelonën 2-0 në fundjavën që shkoi me rezultat 2-0 në Santiago Bernabeu. El Clasico i 180-të
Ronaldos si ndahet zemra nga Reali, i pranishëm sot në "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Luhet "El Clasico", një ndër ndeshjet më të mëdha në Botë dhe që shumë pak mund të rezistojnë pa e ndjekur, as Cristiano
Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alba gati për "El Clasicon" Quique Setién ka ftuar 18 futbollistë për ndeshjen e së dielës me Real Madridin në ‘Santiago Bernabéu’. Ndeshja që zh
De Bruyne optimist: Mund ta mposhtim Realin në "Santiago Bernabeu" Mesfushori i Manchester City-t, Kevin De Bruyne është besimplotë se skuadra e tij mund ta mposhtë Real Madridin në "Sant
Real Madrid befasohet në "Santiago Bernabeu", bllokohet nga Celta Vigo (VIDEO) Real Madridi do të dalë me një barazim 2-2 nga Santiago Bernabeu pas sfidës së luftuar me Celta Vigon. Ishte një ndes
Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu
Bale pritet me vërshëllima në "Santiago Bernabeu" Emri i Gareth Bale u fishkëllye vazhdimisht para dhe pasi u fut në lojë si zëvendësues në fitoren e Real Madridit 3:1 ku
I akuzuar për eliminimin e Santiagos, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Blendi Tetën Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për Blendi Tetën, i arrestuar për vrasjen e Sa
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m
E tradhtoi telefoni, zbardhet roli i Tetës në eleminimin mafioz të Santiago Malkos Në vrasjen e Santiago Malkos dyshohet se kanë marrë pjesë 8 persona mes tyre edhe Blendi Teta tashmë i arrestuar. Tet