999 rezultate për

sanremo

Një shqiptare tjetër në Sanremo! Kush do të ngjitet sonte në skenën e madhe Sonte, në Sanremo do të jetë një super mysafire. Një pjesë e juaja mund ta kenë ditur, ndërsa një pjesë tjetër ndodhta a
SANREMO/ Alketa Vejsiu, emri më i përfolur në Twitter (FOTO LAJM) Disa javë më parë, në fund të muajit dhjetor, sidomos pas finales së festivalit të Këngës në RTSH, emri i moderatores Al
Mori të gjithë vëmendjen, por kjo ishte gafa e Alketës në Sanremo që u përfol në mediat italiane (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte në qendër të vëmendjes ditën e djeshme sapo doli në skenën e "Sanremos". Prezantuesja shqiptare u ko
Shqiptarët thanë se shkëlqeu, si e komentuan italianët Alketën në Sanremo (FOTO LAJM) U ngjit në skenën e Sanremos si shqiptarja e parë në skenat e këtyre përmasave. Shqiptarët ndrysh nga çbënë në Festiv
Italia jonë nuk është ajo e Alketës, çfarë nuk shkonte në monologun e moderatores në Sanremo (VIDEO) Alketa Vjesiu nuk e çakërdisi publikun Italian vetëm me të folurën supersonike e cila në një moment e detyroi prezantues
Shkëlqeu në Sanremo, Georgina Rodriguez u vesh nga stilistja shqiptare (FOTO LAJM) Përveç Alketa Vejsiut, një tjetër personazh që shoqëroi Amadeus në prezantimin e natës së tretë të “Sanremo 2020” ishte
Mikrofoni i hapur nxjerr zbuluar Alketën në Sanremo: 4 minuta? Kishim bërë një marrëveshje (FOTO LAJM) Padyshim që pjesëmarrja e saj në festivalin e madh nuk mund të lihej pa komentuar nga mediat italiane dhe sidomos kur sh
Mimika e Ronaldos kur mësoi se Georgina do kërcejë tango në Sanremo bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Në festivalin italian të këngës Sanremo, në mbrëmjen e tretë të tij, prezantuesja e parë e shfaqur krahë Amadeus, ishte
Përlotet në skenë, Alketa rrëqeth me fjalimin në mes të Sanremos (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu bëri realitet ëndrrën për t'u ngjitur në skenën prestigjioze të S
Mbrëmë çoi skenën në këmbë në Sanremo, momenti kur Ronaldo i dhuron lule Georginës (FOTO LAJM) Në festivalin italian të këngës Sanremo, në mbrëmjen e tretë të tij, prezantuesja e parë e shfaqur krahë Amadeus, ishte
Alketa Vejsiu flet shqip në zemër të Sanremos (FOTO&VIDEO) Alketa Vejsiu ka "pushtuar" skenën e madhe të Sanremos. Për herë të parë një prezantuese shqiptare shkel në skenën e
Mos e humbisni: Po prezanton Sanremon, Georgina tërbohet kur i nxjerrin fanellën e Lukakut (VIDEO) Georgina Rodriguez është këtë vit një nga prezantueset e festivalit të Sanremos, ku shoqëron në skenë prezantuesin e njo
Shkëlqen! Shihni si duket Alketa Vejsiu në Sanremo (VIDEO) Moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu në këto momente po shkëlqen në skenën e madhe të "Sanremos". E shkathët si gjith
U kritikua shumë në RTSH, Alketa do bëjë të njëjtin "gabim" në Sanremo (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në skenën e Ariston në festivalin e muzikës italiane "Sanremo" do të ngjitet në moderim, prezantuesja
E tradhëtuan takat në Sanremo, moderatorja për pak ra nga shkallët (VIDEO) Ndodh edhe në spektaklet e mëdha, edhe në koncertet e mëdha, edhe në kompeticione të këtij lloji. Gjithmonë moderatoret
Rrëqeth gazetarja në Sanremo: Nëna ime u përdhunua 2 herë dhe vrau veten (VIDEO) Gazetarja e njohur me origjinë arabo-izraelite, Rula Jebreal, ishte një ndër prezantueset e festivalit të njohur “Sanrem
"3 vjet më parë", Alekta Vejsiu paska parashikuar pjesëmarrjen në Sanremo (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u mbaj nata e parë e "Sanremo" i cili është bërë mjaft popullorë ditët e fundit edhe në Shqipëri falë
Pasi stonoi në "Sanremo", këngëtari i njohur me lot në sy: Shkatërova gjithçka (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit italian “Sanremo” i cili prej ditësh ka qenë kryefjala e mediave roz
Drejt Sanremos, Alketa kërkon publikisht mbështetjen e shqiptarëve (FOTO LAJM) Tashmë lajmi se alketa Vejsiu do të prezantojë natën e tretë të Sanremo krah partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina R
Për herë të parë, Sanremo bën "publik" bashkëshortin dhe vajzën e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë të Sanremos me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Në nj