999 rezultate për

sanremo

Përloti në Sanremo për kulturën Italiane, por për Teatrin asnjë fjalë: Ndjekësit sulmojnë Alketën (FOTO LAJM) VIP-a shqiptarë që flasin për ideale, për kauza, për të drejta dhe liri, por heshtën në 17 Maj, kur Teatri Kombëtar i Sh
Alketa Vejsiu iu përgjigjet kritikëve: Në Sanremo përfaqësova veten time! (VIDEO) Prezantuesja e njohur dhe sipërmarrësja Alketa Vejsiu ndau në studion e Ilva Now në Euronews Albania eksperiencën e saj
"Sikur ishe në Mars", Alketa Vejsiu vazhdon përplasjen me ndjekësit për Sanremon (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu bëri shumë bujë në media pasi prezantoi në festivalin e Sanremo dhe u komentua shumë edhe nga
"Sikur shkove në Mars", Alketa i kthehet komentuesit pas ofendimeve për Sanremon (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është padyshim një ndër moderatoret më të komentuara në Shqipëri, suksesi i të cilës tashmë ka thyer kufin
Foli më shumë se ç'duhej në Sanremo, Amadeus flet për "gabimin" e Alketës (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin italian "Porta a Porta", së bashku me prezantuesin italian d
Të dërgoi Rama në Sanremo? Alekta Vejsiu: Kam shoqe Lindën (VIDEO) Moderatorja Alketa Vejsiu ka folur për herë të parë rreth zërave se kryeminstri Edi Rama e kishte ndihmuar të shkonte në
Alketa: E vërteta e rrugës se si arrita të shkoj në Sanremo (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka rrëfyer rrugën se si arriti të shkojë në festivalin e Sanremos. Në një intervistë për Opinion ajo tha s
Bashkë në Sanremo, Georgina ka vetëm dy fjalë për Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina e ndanë bashkë skenën e “Sanremos” në
Alketa Vejsiu zbulon planet pas kthimit nga Sanremo (VIDEO) Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, modera
E bënë meme nga Sanremo, çfarë thotë Alketa për këtë? Ka qenë padyshim një javë intensive për moderatoren Alketa Vejsiu kjo që po lëmë pas prej pjesëmarrjes së saj në Sanremo
La pa fjalë Sanremon me dekoltenë e ekzagjeruar, kush është modelja që bëri xhiron e rrjetit Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
U përfol pafund, kush e fitoi këtë vit Sanremon? Mbrëmjen e kaluar u shpall fituesi i Sanremo 2020, i cili do të përfaqësojë Italinë në festivalin Eurovision. Triumfi
E dashura e Ronaldos bën gjestin madhështor me 149 mijë euro që mori nga Sanremo Partneria e Cristiano Ronaldos, Georgina mori një vëmendje të madhe në natën e tretë të Sanremos. Ajo u shoqërua nga fut
Sa kushtoi “Sanremo 2020”?! Zbulohen shifrat sa u paguan prezantuesit Si gjithnjë, ajo që tërheq vëmendje në mbarim të një festivali, është kostoja e tij! Sa u shpenzua dhe sa u fitua? Dh
Sanremo plot incidente, momenti dramatik kur këngëtari rrëzohet keq nga shkallët (VIDEO) Sanremo i këtij viti ka qenë plot personazhe dhe ngjarje interesante. Vajza që tërheqin vëmëndje, kënëgtar që ofendoj
Ndërroi tekstin e këngës dhe ofendoi kolegun, këngëtari përjashtohet nga Sanremo (VIDEO) Sanremo nga nata në natë po bëhet edhe më interesant me ngjarjet që po ndodhin. Mbrëmë u mbajt nata e katërt dhe përv
As Alketa as Georgina, një dekolte e ekzagjeruar tërhoqi vëmendjen në Sanremo (FOTO LAJM) Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo. Ajo u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe l
Pas Alketës, një tjetër shqiptare i vë "flakën" skenës së Sanremo (VIDEO) Dua Lipa, një tjetër shqiptare që ngjitet në skenën e Ariston, në natën e katërt të festivalit të Sanremo-s! Ndonëse ish
Pas gafës në mes të Sanremos, Hygerta Sako ironizon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Ish-missi i Shqipërisë dhe prezantuesja, Hygerta Sako, ka ironizuar deklaratën e moderatores Alketa Vjesiu pas daljes në
"Po pate edhe 2 gramë tru", aktivistja rendit 5 arsyet pse Alketa dështoi në Sanremo Aktivistja e njohur Brizida Gjikondi me një postim në rrjetin social Facebook ka dhënë një sqarim në lidhje me perform