999 rezultate për

sane

Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Nuk i bindet Guardiolës, Manchester City nxjerr Sane në shitje Manchester City është gati të shesë Leory Sane në vërë. Sipas The Sun mendohet se mardhënjet mes gjermanit dhe spanjolli
Sane: Ishte ndeshje e vështirë, tashmë është në dorën tonë Leroy Sane është futur në fushë në pjesën e dytë dhe ka shënuar golin e sigurisë. Pas ndeshjes, kjo është deklarata e ti
Bayern Munich piketon yllin e Manchester City-t Leroy Sane mund të thotë lamtumirë në Manchester City. Thashethemet rreth të ardhmes së gjermanit sa vjen e shtohen.
Manchester City i dyfishon rrogën yllit të ekipit Manchester City ka si objektiv të rinovojë kontratën e Leroy Sane përpara se të përfundojë sezoni aktual. Kontrata e
Abuzim racial ndaj dy yjeve të Gjermanisë në ndeshjen me Serbinë Një video e postuar pas miqësores së Gjermanisë ndaj Serbisë ka tërhequr vëmendjen e policisë vendase pasi thuhet të ket
Formacionet zyrtare: Manchester City - Shalke 04 Skuadra angleze fitoi me rezultat 3-2 në dramën e zhvilluar në Veltins Arena, ndërsa është favorit për të triumfuar edhe
Shpallet goli i javës në Champions, ja kush e fiton (VIDEO) Manchester City fitoi 2-3 në Gjermani kundër Schalke 04 në një ndeshje dramatike e cila dhuroi shumë emocione. Njërin
Sane barazpeshon rezultatit për Manchester City (VIDEO) Nuk kanë të mbaruar golat në sfidën Shalke 04 vs City. Tashmë është rradha e City të barazojë rezultatin me Lory San
Nga Ozil te Sane, njihuni me 11 yjet që ka shitur Schalke 04 (FOTO LAJM) Schalke 04 do të luajë sot në mbrëmje ndaj Manchester City-t në ndeshjen e parë të Ligës se Kampioneve. Kur Gjermania
Guardiola i bindur se Sane do të qëndrojë te Manchester City Ditët e fundit është raportuar se mesfushori Leroy Sane do t’i bashkohet skuadrës gjermane, Bayern Munich. Kjo për sh
City nuk ndalet, kalon përsëri në avantazh ndaj Lierpoolit (VIDEO) Manchester City ka kalaur përsëri në avantazh ndaj Liverpoolit në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është talenti g
Pas pak super ndeshja me City-n, si do ta nisë Xherdan Shaqiri Manchester City do të përballet me Liverpoolin për krye-ndeshjen e javës së 20 të Premier Leagues. City do të bëj të
City fiton me përmbysje kundër Hoffenheimit (VIDEO) Manchester City ka fituar me përmbysje kundër Hoffenheimit me rezultatin 2-1 në "Etihad Stadium", e vlefshme për UEFA Ch
Sane: Nëse Manchester City do unë rinovoj Leory Sane sezonit e shkuar ishte një nga lojtarët kreyesor në ekipin e Manchester City, aq sa Guardiola i siguroj atij
Shpërthen Sane, tallet me mbrojtësit e West Hamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj West Ham. Goli i tretë ka ardhur nga talenit i Manchester City, S
Ja çfarë tha Sane për mungesën e Ozil Sulmuesi i skuadrës së kombëtares gjermane, Leros Sane tha se është një mëkat i madh që Ozil nuk do të luajë me të tek p
Sane hedh poshtë zërat për një kalim të mundshëm te Unitedit Ylli gjerman i Manchester City, Leroy Sane ka hedhur poshtë thashethemet që e lidhin atë me rivalët e qytetit, Mancheste
Ylli i Manchester City-t kërkon largimin, Juventus i gatshëm për të Leroy Sane është një nga lojtarët më të mirë të Premier Leagues. Gjermani po shkëlqen me Manchester Cityn, por megji
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a