999 rezultate për

sanduic

Vodhi një sanduiç, jep dorëheqje deputeti slloven Deputeti slloven, Dario Krajçiç, ka dhënë dorëheqje pasi ka vjedhur një sandviç në një dyqan në Slloveni. Kjo është b
Qytetarët solidarizohen me studentët, shpërndahen qindra sanduiçë (FOTO & VIDEO) Sot është dita e tetë e protestës së studentëve, të cilët kërkojnë plotësimin e kërkesave që i kanë paraqitur Ministrisë
Shkoi të blinte sanduiç, por zbuloi sozinë e tij Brendan Curran nga Britania e Madhe, ka qenë duke blerë sanduiç në supermarket, kur është befasuar me atë që ka parë në
Pulëbardha i merr sanduiçin turistes (FOTO LAJM) Një ngjarje gati e pabesueshme ka ndodhur në Venecia. Një pulëbardhë i ka rrëmbyer nga dora sanduiçin një turisteje në V
I shërbyen bukë të mykur, Rudina Magjistari tregon skandalin mes Tiranës (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht kritikave ndaj saj ajo është një
Punonjësja e fast food pështyn në sanduiçin e klientes (FOTO LAJM) Ky është momenti tronditës kur një punonjëse e fast food pështyn në ushqimin e një klienti. ShaeLynn Madplume shkoi t
Receta e duhur për një sanduiç me djathë Përbërësit 2 qepë 1 tas majdanoz djathë 2 luge te gjelles jogurt 1 vezë kripë Biber i zi vaj vegjetal copa të
U kap duke ngrënë sanduiç, kush është shqiptari i arrestuar në Itali Një shtetas shqiptar është arrestuar në Itali teksa po hante një sanduic. Mediat italiane shkruajnë se ai është 29 v
Si të përgatisim një sanduiç me djathë Përbërësit 2 qepë 1 tas majdanoz djathë 2 luge te gjelles jogurt 1 vezë kripë Biber i zi vaj vegjetal copa të
Trump dhe Pence shpërndajnë sanduiçë për qytetarët në Florida (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump dhe zëvendëspresidenti Mike Pence, vizituan sot një kamp ku gjenden qytetarët e Flori
Mediat maqedonase: Shqiptarët e "mbajnë shpirtin" me sanduiç Mediat maqedonase kanë filluar të thumbojnë Kombëtaren e Shqipërisë akoma pa filluar sfida. Portali “ekipa.mk” që di
Alarmi për pushuesit, akullore, e sanduiçë në 40 gradë në plazh Vija bregdetare e Durrësit nga Ura e Dajlanit e deri në afërsi të sektorit “Iliria” është zaptuar nga tregtarët ambulant
Receta për sanduiç me djathë Përbërësit 2 qepë 1 tas majdanoz djathë 2 luge te gjelles jogurt 1 vezë kripë Biber i zi vaj vegjetal copa të
Sanduiçi i shkatërron jetën portierit që u bë i famshëm dy muaj më parë Kur ka kaluar afërsisht 2 muaj nga një prej ngjarjeve më të paharrueshme të sezonit, portieri që u bë i famshëm për ngrë
Si të përgatisni vetë sanduiçe të shijshëm për piknik Tani që koha është ngrohur zyrtarisht, fundjavat nuk kalohen më në shtëpi. Përgatituni fëmijëve ushqim për ta marrë me v
3-vjeçari përjetoi infarkt dhe paralizë pasi hëngri një sanduiç (FOTO LAJM) Një fëmijë vetëm 3 vjeçar ka pësuar dëmtime serioze të shkaktuara pas ngrënies së një sanduiçi të zakonshëm me proshutë.
Sanduiç mëngjesi me shije mesdhetare Përbërësit: ▪ 2 kokrra vezë ▪ vaj ulliri ▪ 3 domate qershi ▪ borzilok ▪ 50 gr djath
Receta: Sanduiç me proshutë dhe pjeshkë Përbërësit: 8 feta buke 4 lugë çaji mustarde piper 4 feta djathë pice 120 g proshutë në feta 2 pjeshkë mesatare
Tërbohen zviceranët: Po i shesim bluzat e Shqipërisë si sanduiç Në prag të kampionatit Europian të Futbollit, në Zvicër ka filluar shitja e bluzave të kombëtareve të ndryshme. Mediat z
Ja shqiptari që i theu syzet stjuardesës se i vonoi sanduiçin (VIDEO) Ky është shtetasi kosovar që sulmoi dje në avion stjuardesën, pasi kjo e fundit i voni ushqimin që kishte porositur.