999 rezultate për

sandalet

Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Këto sandale do të jenë më të famshmet e kësaj vere (FOTO LAJM) Ka me qindra modele sandalesh/shapkash që na duken si shpëtim gjatë verës, por siç ndodh në gjithçka, disa stile dallojn
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Sandalet i keni veshur gabim, Vip-at sjellin trendin e çuditshëm që po bën namin (FOTO LAJM) Listës së trendeve të çuditshme sapo iu shtua edhe një. Nëse doni të dukeni trendy, sandalet nuk duhet t’i vishni më siç
Sandalet e sheshta më të pëlqyerat e kësaj vere (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës dhe të gjitha vajzat mezi kemi pritur të nxjerrim nga sirtari sandalet. Pa këtë aksesor të rehat
"Sandalet e vajzave të fshatit" po çmendin fashionistet dhe pallatin mbretëror (FOTO LAJM) Këto sandale që tashmë janë kthyer në pë të përdorurat nga gratë e pallatit mbretëror por edhe nga fashionistet kanë ekz
Sandalet e sheshta, komode dhe plot stil për verë Sandalet e sheshta janë tepër komode, të bukura, cool dhe vijnë në stile të ndryshme që i bëjnë këmbët tona të shkëlqejn
Pranverë-verë 2019, tendencat e reja të këpucëve (FOTO LAJM) Këpucët e verës do tiu “hollojnë xhepa” këtë periudhë. Nga stilet më klasike te ato më sportive tendencat do t’iu mahn
Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Vetëm sandalet e Erës patën çmimin e kripur, po të tjerat? (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Sandalet me thurje, gjithnjë e më të kërkuara Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija apo stil marinar, dhe flasim për sandalet me thu
Bella Hadid reklamon sandalet, por askush s’e ka mendjet tek ato Modelja e njohur, Bella Hadid, është zgjedhur imazhi i firmës së njohur të këpucëve, Giuseppe Zanotti. Bukuroshja ka
Dhuratë apo fiksimi i radhës? Lori tregon sandalet “Prada” 990 dollarë (FOTO LAJM) Të gjithë ishim dëshmitarë të festës luksoze që Lori Hoxha organizoi me rastin e ditëlindjes. Por festimet nuk u mbyllën
Skandali me sandalet e vjedhura, Ivanka përfundon në gjykatë Ka kaluar pak kohë që kur Ivanka u përfshi në një skandal të madh në fushën e modës. Shkak u bënë disa këpucë të kuq
Shapkat nxjerrin jashtë loje sandalet, ja modelet më të bukura për t'u veshur (FOTO LAJM) Të identifikosh trendet e reja nuk është aq e vështirë sa duket, pasi mjafton të bësh një shtëtitje në rrugët e Tiranës
Nuk do ta besoni sa kushtojnë sandalet që vesh Elvana Gjata (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata po i përkushtohet karrierës muzikore jashtë Shqipërisë, duke synuar tregun botëror. Ajo ka
Sandalet e sheshta, stili i duhur veror (FOTO LAJM) Vera është stina që më shumë se kurrë kërkon veshje sa më të lehta në mënyrë që ti paraprijmë sadopak vapës. Sandale
Sandalet që ju duhen gjatë këtij sezoni (FOTO LAJM) Sandalet janë një element i rëndësishëm në veshjen tonë gjatë stinës së verës, prandaj është e rëndësishme që ne të zgje
Elegancë e garantuar (FOTO LAJM) Eleganca është ajo që na duhet në një darkë festive, stili i veshjes dhe për më tepër sandalet ose këpucët që ne kemi zg
Sandalet trend të këtij sezoni (FOTO LAJM) Vera është stina e ngrohtë ku secili nga ne kërkon një palë sandale të mira dhe të rehatshme. Sandalet të ngjyrave dhe m