999 rezultate për

sanchezit

Ky është zëvendësuesi ideal i Sanchezit tek Arsenali Arsenali po punon për shitjen e Alexis Sanchezit që në afatin kalimtar të janarit. Si zëvendësuesi për kilianin shihe
Shkodran Mustafi flet për dy yjet e klubit londinez Shkodran Mustafi ka insistuar se sagat e vazhdueshme rreth kontratave të bashkëlojtarëve të tij në Arsenal, Alexis Sanch
PSG mbetet favoriti për Alexis Sanchez Sipas mediumit britanik The Mirror, PSG janë gati të hyjnë me të gjitha forcat në garë dhe thuhet se janë në epërsi për
Rodgers flet për mos transferimin e Sanchezit në "Anfield Road" Ish-trajneri i Redsave, i cili u shkarkua në vitin 2015, ku ishin afër fitimit të titullit kampion. Megjithatë, Manc
Wenger gjen zevendësuesin e Sanchezit, madje edhe më i mirë Arsenali dhe trajneri Arsene Wenger po vështrojnë sulmuesin e Manchester Unitedit, Anthony Martial si zëvendësim ideal p
Arsenal fillon punën për gjetjen e zëvendësuesit të Sanchezit Arsenal po zhvillon negociata me PSG-në për të nënshkruar me Julian Draxlerin. Topçinjtë e dëshirojnë gjermanin si zë
Guardiola sot do të mësojë fatin e Sanchezit Sipas Daily Telegraph, Manchester City do të bëjë ofertën e tyre të fundit për Alexis Sanchez sot. Raporti tregon se
Kevin De Bruyne: Më pëlqen një blerje si ajo e Sanchezit Kevin De Bruyne mbështet interesimin e Mançester Siti për Alexis Sanchez. Ai thotë se ekipi do të përfitonte nga nënshkr
Wenger e kërkon tek Reali zëvendësuesin e Sanchezit E ardhmja e Alex Oxlade-Chamberlain dhe Alexis Sanchez janë ende të pasigurta. Arsenali mund të shikojë për të sjellë
Sanchezit nga pakujdesia i zbulohet e fshehta dhe Wengerit gënjeshtra Sanchez kapet mat këtë herë jo nga gazetarët por ngapakujdesitëe tij. Alexis Sanchezit iu zbulua aksidentalisht se is
Turpërimi nga Bayerni "firmos" largimin e Sanchezit Një imazh vlen më shumë se njëmijë fjalë, dhe ai që tregon Alexis Sanchez pas golit të pestë të pësuar nga Arsenali në n
I jashtëzakonshëm goli i Sanchezit (VIDEO) Alexis Sanchez ka realizuar për Arsenalin ndaj Ludogoretsit (1:0). Sanches shenoi nje gol te jashtëzakonshëm ne minut
Reagon Portugalia me super golin e Sanchezit Polonia dhe Portugalia nisen sot në mbrëmje siparin e takimeve çerekfinaliste të “Euro 2016”. Polakët e filluan me nj
Ja çfarë i ndodh Alexis Sanchezit kur nuk shënon gola Futbollisti Alexis Sanchez ka thënë se e ndihet shumë keq pasi nuk arrin dot të shënojë një golë ose më shumë gjatë një
Walcott, Sanchezit: Ngadalsoje ritmin Theo Walcott thotë se lojtarët e Arsenalit janë të shqetësuar se Alexis Sanchez mund të harxhohet, pasi ai nuk ka të nda
Dëmtohet Fabregas, mungon tre javë Mesfushori i Barcelonës, spanjolli Cesc Fabregas ka pësuar një lëndim gjatë stërvitjeve me klubin dhe kështu do të jetë
Prioriteti ynë transferimi i Sanchezit Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka thënë se prioriteti i tij është transferimi i sulmuesit të Udineses, Alexis Sanc
Udinese ndalo transferimin e Sanchezit tek Barça Skuadra italiane e futbollit ka ndaluar transferimin e lojtarit të tij Alexis Sanchez pasi kërkon më shumë para nga ai k
Udinese konfirmon largimin e Sanchezit Sipas raporteve të fundit nga shtypi sportiv italian të cilët janë tepër të sakta rreth merkatos së skuadrave italiane m
City shumë pranë Sanchezit Manchester City është shumë pranë marrëveshjes me Kilianin e Udineses, Sanchez kjo gjë vërtetohet nga e përditshmja angl