999 rezultate për

sanchezit

Nuk ia paguajnë rrogën dhe as nuk e blejnë dot: Detajet e çuditshme të Sanchezit tek Interi Alexis Sanchez ka mbërritur në Itali për të kryer testet mjekësore para se të huazohet tek Interi. Mediat italiane pu
Mourinho flet për të ardhmen e Sanchezit Trajneri i Manchester Unitedit nuk mendon se Alexis Sanchez do të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të janarit.
​Mourinho konfirmon mungesën e Sanchezit ndaj Juventusit Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka bërë të ditur në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Juventusit
SHBA i refuzon vizën Sanchezit Futbollisti kilian ka mbetur në Angli, pasi nuk i është lejuar hyrja në SHBA. Alexis Sanchez do të humbasë fillimin e
United i shqetësuar nga sjellja e Sanchezit, ngjan me të Di Marias Alexis Sanchez u bashkua me Unitedin nga Arsenali në janar, por akoma pa kaluar shumë kohë, United është alarmuar nga që
Rroga e Sanchezit mbetet problemi i Pogbas Paul Pogbas ka luajtur këtë sezon në 18 nga 30 ndeshjet e Ligës Premier për Djajtë e Kuq. Mino Raiola ka filluar të kërk
Gary Neville kritikon pozicionin e Sanchezit: Ja ku duhet të luash kundër Liverpoolit Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville e ka kritikuar Alexis Sanchezin. Sipas ish-mbrojtësit, 29-vjeçari duhet të
Alexis Sanchez thyen rekordin e parë me Manchester United Shitjet e fanellave të Alexis Sanchezit kanë thyer rekordin e mëparshëm të Manchester Unitedit, pas transferimit të tij
Mourinho shprehet i lumtur me përformancën e Sanchezit Jose Mourinho pas fitores kundër Yeovil Townit në kuadër të FA Cup u shpreh i lumtur me përformancën e debutuesit Alexi
Bukuroshja kolumbiane i uron mirëseardhjen Alexis Sanchezit tek United (FOTO LAJM) Transferimi i Alxis Sanchez te Manchester United u prit me ankth nga tifozët e “Djajve të Kuq”, veçanërisht për një fans
Giggs komplimenton drejtuesit e Unitedit, për blerjen e Sanchezit Rayan Giggs shprehet i lumtur për transferimin e kilianit Alexi Sanchez. Ryan Giggs beson se transferimi i Sanchezit
Kontrata e çmendur e Sanchezit, këta janë 10 lojtarët me pagë më të lartë në Premier League (FOTO LAJM) Transferimi i Alexis Sanchez tek Manchester United, përveçse ka bërë bujë të madhe në Angli, ka thyer edhe një rekord pë
Klopp tallet keq me Arsenalin për shitjen e Sanchezit tek United Jurgen Klopp është tallur me Arsenalin në lidhje me shitjen e Alexis Sanchez tek rivali i tij Manchester United. Traj
Pep Guardiola uron Manchester United që është afër blerjes së Sanchezit Pep Guardiola ka përgëzuar Manchester United që është afër blerjes së tyre me Alexis Sanchez. Kiliani ka luajtur nën
Grumbullimi për lamtumirën, Sanchezit dhe Arsenal bëhen gati për ndeshjen e fundit së bashku Pritet të zyrtarizohet si goditja e merkatos së dimrit e Manchester United, por Alexis Sanchez stërvitet me Arsenalin. D
Mesfushori shqiptar i Arsenalit flet për çështjen e Sanchezit Granit Xhaka ka thënë se vullneti i Alexis Sanchez për të fituar në stërvitje është shembull për të gjithë lojtarët e Ar
Blerja e Sanchezit e lirë? Sa shumë gaboheni Sipas asaj që shkruan ‘The Independent’, sulmuesi kilian ka arritur marrëveshje me klubin për katër vite e gjysmë. Manch
Mourinho flet për transferimin e Sanchezit Pas ndeshjes ku United fitoi 3-0 ndaj Stoke Cityt, Mourinho nuk pranoi të flas për situatën e Sanchez. “Nuk e kam ide
Arsenali i përgjigjet Unitedit për Sanchezin: Na jepni Martialin në vend të Sanchezit Arsenal do të pranojë largimin e Alexis Sanchez në drejtim të Manchester Unitedit Ai pritet të transferohet në Manche
Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchezit, është sulmuesi i talentuar i Boca Juniors Ylli kilian Alexis Sanchez shihet gjithmonë e më shumë drejt largimit nga Arsenali, teksa ofertat nga Manchester City nu