999 rezultate për

sanchez

Sanches bëhen molla e sherrit, Pizzi qetëson tifozët Juan Antonio Pizzi thotë se Alexis Sanchez nuk shkon gjëkundi sepsse ka një kontratë me Arsenalin. Shefi i Kilit bes
Bayerni nuk kërkon vetëm Sanchez, por dhe yllin e Simeones Yannick Carrasco rrezikon t’i japë lamtumirën Atleticos së Madridit. Gjermanët e Bayernit të Mynihut janë gati të paguaj
Bayern lodhet nga Sanchez, tashmë kërkon një tjtër yll Bayern Munich mesa duket është dorëzuar në garën për të transferuar Alexis Sanchez, Drejtuesit e klubit bavarez janë mër
Në Kili janë të bindur: Sanchez ka firmosur për ... Alexis Sanchez ka kompletuar transferimin te skuadra e Manchester City-it. Në Kili janë të bindur se sulmuesi i Arsenal
Bayerni "çmendet", ofertë rekord për të bindur Sanchez Carlo Ancelotti e ka gati planin për t'u rikthyer në pretendentë në Ligën e Kampionëve. Strategu italian kërkon me çdo k
Sanchez te Bayerni? Jo, kiliani habit të gjithë me ekipin e ardhshëm Sanchez te Bayerni? Jo, kiliani i habit me ekipin e ardhshëm Dukej se Alexis Sanchez ishte pranë kalimit të Bajerni i M
Gafa e Kilit, e bën Sanchez lojtar të Bayernit (FOTO) Tifozët e Arsenal-it kanë mbetur mbrëmë të shokuar pas postimit të djeshëm të bërë nga Kili për grumbullimin e radhës.
A do të largohet Sanchez nga Arsenali? Ja çfarë thotë lojtari Arsenal, nëse në xhiron e fundit nuk arrin të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, rrezikon të humbas edhe
Bayerni bën gati transferimin e parë në merkaton e verës Bajernit i Mynihut po planifikon ta nisë merkaton me një super goditje. Mediat gjermane shkruajnë se drejtuesit bavarezë
Ylli i Arsenalit nis kontaktet me Bayernin Mediat britanike kanë zbuluar fakte të reja interesante për sa i përket të ardhmes së Alexis Sanchez. Sipas tabloidit an
Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchez, por sfidohet nga Atletico Lucas Moura pritet të ndërpresë bashkëpunim me Paris Saint-Germain gjatë kësaj vere. Sipas mediave franceze, brazili
Sanchez zyrtarizon "divorcin" me Arsenalin, gati largimi Aleksis Sanchez duket se i ka dhënë fund aventurës së tij me Arsenalin. Sulmuesi kilian ka refuzuar të rinovojë kontratë
Dëmtimi i rëndë i Pjacës i prish planet Juves, ja objektivat e rinj në merkato (FOTO) Dëmtimi i rëndë që pësoi Marko në miqësoren Estoni-Kroaci ka vënë në lëvizje Juventusin. Bardhezinjtë kanë hedhur sytë n
Arsenali "s'ka turp", mundet edhe nga West Brom (VIDEO) Nuk ka dritë në fund të tunelit për skuadrën e Arsenalit. "Topçinjtë" kanë pësuar një tjetër humbje të turpshme në kampi
Arsenali turpërohet në fushë, Sanchez ia plas të qeshurës (FOTO) Arsenali është mposhtur 5-1 në takimin e kthimit të 1/8-ve të Champions League kundër Bayern Munchen. Gjermanët u kualif
Konflikti Sanchez-Wenger, ja çfarë ndodhi para stërvitjes (VIDEO) Ditët e fundit ka pasur shumë spekulime lidhur me raportet mes trajnerit të Arsenalit, Arsene Wenger dhe sulmuesit, Alex
Sanchez largohet nga Arsenali, ja 8 emrat që mund ta zëvendësojnë (FOTO) Alexis Sanchez do të largohet me siguri nga Arsenali në fund të sezonit. 28-vjeçari ka refuzuar që të nënshkruajë kontra
Wenger e uli në stol ndaj Liverpool-it, Sanchez drejt Juventusit Dje në Liverpool thuajse u zyrtarizuar edhe më i fortë divorci mes Arsenal-it dhe Alexis Sanchez-it. Sulmuesi kilian, në
Alexis Sanchez në Seria A, bëhet gati çeku me 30 mln euro Alexis Sanchez në fund të këtij sezoni me shumë mundësi do të largohet nga Arsenali. Sulmuesi kilian është drejt transfe
Sanchez "divorcohet" me Arsenalin, Juve bën gati planin për të rrëmbyer Alexis Sanchez do të largohet nga Arrsenali në fund të këtij sezoni. Tabloidi britanik “Daily Star” është i sigurt për k