999 rezultate për

samsung

Udhëzues nga Samsung për Përdorimin Etik të Smartfonëve në Dasma Shmangni shkrepjen e fotografive gjatë ceremonisë; zakonisht ka një fotograf profesionist për këtë. Sigurohuni që të shi
Samsung vitin e ardhshëm do të sjellë në treg telefonin e palosshëm Smartfoni më i përfolur i palosshëm i Samsungut pritet të zyrtarizohet në muajin shkurt të vitit të ardhshëm. Mësohet
Shkeli të drejtën e patentës, paditet Samsung me 3 milionë dollarë Kompania koreane Samsung është paditur në një gjykatë në Teksas nga PACid technologies, e cila është një kompani amerika
Këta telefona Samsung do dalin jashtë funksionit Seria S6 e telefonave të Samsung ka dalë në shitje në vitin 2015 dhe shënoi një kapitull të ri për markën për shkak të n
Telefoni i parë me 512GB memorie mund të vijë nga Huawei Huawei mund të jetë prodhuesi i parë për të nisur një smartphone me 512GB memorie. Kjo është nga një hyrje e rregulla
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM) Samsung Electronics Co., Ltd. dhe Disney po sjellin në jetë personazhet aq shumë të dashura të Disney si Emoji AR për Ga
Samsung prezanton Galaxy S9 dhe S9+ në Shqipëri (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi në Tiranë smartfonët e rinj flagship të serisë Galaxy dhe pikërisht Samsung Galaxy S9 dhe
Samsung prezanton Galaxy S9 dhe S9+ në Shqipëri (FOTO LAJM) Samsung Electronics prezantoi sot në Tiranë smartfonët e rinj flagship të serisë Galaxy dhe pikërisht Samsung Galaxy S9
Zbardhen shifrat, sa do të kushtojë Samsung S9 dhe S9 Plus Me dizajn pothuajse të njëjtë u prezantua në Kore, Samsung S9/S9+ me disa risi të reja. Ai do të hidhet në treg më 16
Prezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus (FOTO LAJM) Gjiganti i teknologjisë, Samsung, sapo ka prezantuar në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Smartfonët
Samsung bën lëvizjen e shumëpritur, prezantohet Samsung S9 dhe S9+ Gjigandi aziatik Samsung ka lancuar dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Prezantimi është bërë në Barcelonë ndërk
Lirohet nga burgu trashëgimtari i Samsung Një gjykatë Apeli në Korenë e Jugut pezulloi sot një dënim me burg ndaj trashëgimtarit miliarder të kompanisë “Samsung E
Test i fuqishëm për iPhone e Samsung, futen në Coca Colë të ngrirë (VIDEO) Samsung e iPhone i kanë kaluar të gjitha testet e qëndrueshmërisë me sukses. Së fundi dy gjigandët mobilë janë testuar n
Nëse të pëlqejnë emocionet, smartfoni i ri Samsung Galaxy A8(2018) është krijuar pikërisht për ty! Smartfoni më i ri i serisë Galaxy A nga Samsung, Galaxy A8(2018) ishte prologu më fantastik i vitit 2018 për botën e tek
Itali, hetim kundër Samsung dhe Apple për vjetërim të programuar të pajisjeve Autoriteti i Mbrojtjes së Konsumatorit në Itali, njoftoi sot fillimin e një hetimi kundër gjigantëve të elektronikës Sam
Samsung prezanton PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition Kur na ndan më pak se një muaj nga Lojrat Olimpike Dimërore PyeongChang 2018, Samsung Electronics Co., Ltd., Partner i L
Prezantohet në Shqipëri smartfoni i ri Samsung Galaxy A8 Modeli i ri i smartfonit Galaxy A8 është i karakterizuar me kamera të përparme të dyfishtë, me ekran Infiniti dhe karakt
Samsung ju mundëson të flisni me frigoriferin (VIDEO) “Samsung” po përpiqet që të gjejë sa më shumë opsione për produktet e tij, kësaj radhe është marr me frigoriferin. Gj
Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus, mësohet data e lansimit Adhuruesit e Samsung së shpejti do të kenë në duar Samsung Galaxy S9. Samsung Galaxy S9 (dhe një version më i madh S9
Samsung Galaxy A8 vjen në Evropë, ja sa kushton Samsung Galaxy A8 tashmë është sjellë nga kompania edhe për tregun europian ndërsa tani është në dispozicion për tu bler